CONCEPTUM LMA BOARD 98″ – 20 ΣΗΜΕΙΑ ΑΦΗΣ – IR 16:10
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€834.00| Βάρος | 12 κ. |
|---|---|
| Brand | CONCEPTUM LMA |
Vengeance Unity-V2 Ryzen 5-5500/ 32GB/ 1TB SSD/RX 7600 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-021TV2UNIV2
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
Original price was: €1,480.00.€839.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €839.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Unity-X |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Tornado-X5 Ryzen 7-5700/ 32GB DDR4/ 1TB SSD/RΤX 3050 6GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133EDGEΟΤΡ5
Σε απόθεμα
Original price was: €999.00.€839.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €839.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Makki A72 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Beast-V69 Ryzen 5-5500/ 32GB/ 512GB SSD/ RTX 4060 8GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-01gBEASTV69
Σε απόθεμα
Original price was: €979.00.€839.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €839.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER X1 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance GhostOps-V2 Ryzen 5-5500/ 32GB/ 512GB SSD/ RTX 4060 8GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-01GHOPSV2
Σε απόθεμα
Original price was: €919.00.€839.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €839.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Unity Duplex |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Infinity-V2 Ryzen 5-5500/ 32GB/ 512GΒ SSD/ RΤX 5060 8GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENCINFV2
Σε απόθεμα
Original price was: €929.00.€839.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €839.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Blast |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Overlord-V3 Ryzen 5-5500/ 32GB/ 512GB SSD/ RΤX 5060 8GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENOVRLC3
Σε απόθεμα
Original price was: €929.00.€839.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €839.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Rust-V8 Ryzen 7-5700X/ 32GB/ 512GΒ SSD/ RΤX 3050 6GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENRUSTV8
Σε απόθεμα
Original price was: €934.00.€839.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €839.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Blast |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
GIGABYTE Monitor MO27U2 27”’ UHD 0,03ms 240Hz QD-OLED, HDMI, DP, 3YearsW
SKU:
OKT-MO27U2
Σε απόθεμα
€841.00| Βάρος | 7.5 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 0.03ms |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Αντίθεση | 1.500.000:1 |
| Refresh Rate | 240Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
Vengeance HF-V2 KolinkEdition Ryzen 5-5500/ 16GB DDR4/ 512 SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01HFOV2L2X9ΝG60
Σε απόθεμα
Original price was: €1,390.00.€845.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €845.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance TG4 Sharkoon Edition Ryzen 5-5500/ 16GB DDR4 / 480GB SSD /RTX 3050 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENASUSTGS-5-1-2
Σε απόθεμα
Original price was: €920.00.€846.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €846.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 480 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Sharkoon TG4 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
DELL Pro Slim QCS1255/Ryzen 7 8700G/16GB/512GB SSD/AMD Radeon/Win 11 Pro/5Y Prosupport NBD
SKU:
OKT-1020766979--81
Σε απόθεμα
€846.00| Βάρος | 5.73 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| GPU Model | AMD Radeon 780M |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen |