Διαθέσιμο
LENOVO PC ThinkCentre neo 50t G6/Ultra5-225/16GB/512GB SSD/Intel UHD Graphics/DVD±RW/W11P/5Y NBD/Black
SKU:
OKT-13BD0050MG
Σε απόθεμα
€850.00| Βάρος | 7 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| GPU Model | Integrated Intel Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN/GR 64-bit |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ultra 5 |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop TUF Gaming A15 FA506NCG-HN186W 15.6” FHD IPS R7-7445HS/16GB/512GB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 3050 4GB/Win 11 Home/2Y/Graphite Black
SKU:
OKT-90NR0JF7-M00MK0
Σε απόθεμα
€851.00| Βάρος | 3.2 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 |
| Μέγεθος Οθόνης | 15.6” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 7 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | GeForce RTX 3050 |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB M.2 SSD NVMe |
Διαθέσιμο
GIGABYTE Monitor AORUS FO32U 31.5”’ UHD 0,03ms 165Hz OLED, HDMI, DP, 3YearsW
SKU:
OKT-AORUS FO32U EK1
Σε απόθεμα
€855.00| Βάρος | 13.15 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 0.03ms |
| Φωτεινότητα | 1000 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 32” |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Αντίθεση | 1.500.000:1 |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
ASUS Monitor ROG STRIX XG49VQ 49” 3840×1080 144Hz, HDMI, DisplayPort, FreeSync 2 HDR, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-90LM04H0-B01170
Σε απόθεμα
€857.00| Βάρος | 20.9 κ. |
|---|---|
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
| Refresh Rate | 144Hz |
| Χρόνος Aπόκρισης | 4ms |
| Φωτεινότητα | 450 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 49” |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840×1080 |
| Αναλογία Οθόνης | 32:9 |
| Αντίθεση | 3000:1 |
Διαθέσιμο
Vengeance HellFire-X3 Aerocool Edition Ryzen 5-5500/ 32GB/ 1TB SSD / RTX 4060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-2004VENXBHEFR4060X3
Σε απόθεμα
Original price was: €1,130.00.€859.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €859.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Bolt |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Genesis-X6 Ryzen 5-5500/ 32GB DDR4/ 1TB SSD/RX 7600 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133GENESIS66X6
Σε απόθεμα
Original price was: €1,490.00.€859.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €859.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Deepcool CC560 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
ASUS PC ExpertCenter P500 Mini Tower P500MV-GR240H4D0X C7 240H/16GB/1TB SSD NVMe 4.0/DVD±RW/Win 11 Pro/3Y NBD/GREY
SKU:
OKT-90PF05I1-M04SL0
Σε απόθεμα
€859.00| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Intel UHD Graphics |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core 7 |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop V15 G5 IRL 15,6” FHD/i7-13620H/32GB/1TB SSD/Intel UHD Graphics/FDOS/Business Black
SKU:
OKT-83HF00GVGM
Σε απόθεμα
€859.00| Βάρος | 2.46 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i7 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Free DOS |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | UHD Graphics |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Διαθέσιμο
Praxi Aerocool Cylon Intel i5 10400F/ 8GB/ 512GB SSD/ nVidia GTX 1050 Ti 4GB/No Os Gaming PC
SKU:
GD-0009516
Σε απόθεμα
€860.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 10400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1050 Ti 4GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Cylon |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
MSI Laptop Modern 15 B7M 15.6” FHD IPS R7-7730U/16GB/1TB SSD/Win 11 Home/2Y/Classic Black
SKU:
OKT-9S7-15HK12-452
Σε απόθεμα
€861.00| Βάρος | 4.18 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 |
| Μέγεθος Οθόνης | 15.6” |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 7 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | Radeon Graphics |
| Brand | MSI |
| Λειτουργικό | Windows 10 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD NVMe |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop Vivobook 15 X1504VA-BQ4195 15.6” FHD IPS C5-120U/16GB/512GB SSD NVMe PCIe 4.0/NoOS/2Y/Cool Silver
SKU:
OKT-90NB13Y2-M03AL0
Σε απόθεμα
€861.00| Βάρος | 4.119 κ. |
|---|---|
| Χωρ. Δίσκου | 512GB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | Intel Graphics |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Free DOS |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core 5 |
Διαθέσιμο
Vengeance Ragnarok-X3 Ryzen 7-5700/ 32GB DDR4/ 512GB SSD /RTX 3050 6GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENRAGX3
Σε απόθεμα
Original price was: €1,565.00.€865.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €865.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Unity Peak |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |