Διαθέσιμο
DELL 16 DC16250 16” FHD+/Core 5 120U/16GB/1TB SSD/Intel Graphics/Win 11 Home/1Y NBD/Carbon Black
SKU:
OKT-1030881485
Σε απόθεμα
€866.00| Βάρος | 2.84 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| GPU Model | Graphics |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core 5 |
Διαθέσιμο
Vengeance HF-V21 KolinkEdition Ryzen 5-5500/ 32GB DDR4/ 512 SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01HFOV2L2X9ΝG6032
Σε απόθεμα
Original price was: €1,390.00.€869.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €869.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Arkham-V7 MSI Edition Ryzen 5-4500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD /RX 6600 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENARKV7
Σε απόθεμα
€869.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 4500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG FORGE M100A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Venom-X75 Ryzen 7-5700X/ 32GB DDR4/ 1TB SSD/RTX 3050 6GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-00269VENOMX75
Σε απόθεμα
Original price was: €1,047.00.€869.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €869.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Gaming X |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Gotham-V69 Ryzen 5-5500/ 32GB DDR4 / 512GB SSD /RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC + ASRock PG25FFT IPS Gaming Monitor 24.5″ FHD
SKU:
GD-133VENGOTHV60-1
Εκτός αποθέματος
Original price was: €1,450.00.€869.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €869.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MV8-TP |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Gotham-V94 Ryzen 5-5500/ 32GB DDR4 / 512GB SSD /RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133VENGOTHV94
Σε απόθεμα
Original price was: €999.00.€869.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €869.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MV8-TP |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Tornado-X55 Ryzen 5-5500/ 32GB DDR4/ 512GB SSD/RTX 5060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133EDGEΟΤΟΡΧ55
Σε απόθεμα
Original price was: €1,099.00.€869.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €869.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Hydra-V3 Ryzen 5-5500/ 32GB/ 512GB SSD/ RΤX 5060 8GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENHDRV3
Σε απόθεμα
Original price was: €949.00.€869.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €869.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Hydra-X2 Ryzen 7-5700/ 32GB/ 512GB SSD/ RX 9060 8GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENHYDRV2-1
Σε απόθεμα
Original price was: €1,399.00.€869.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €869.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance AURA-V1 Ryzen 5-4500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD /RX 6600 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENAUV1
Σε απόθεμα
€870.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 4500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamdias AURA |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
ASUS PC ExpertCenter D7 SFF D701SERT-GR73C1X i7-14700/16GB/512GB SSD/Intel UHD Graphics/DVD±RW/Win 11 Pro/5Y NBD/Black
SKU:
OKT-90PF05N1-M015M0
Σε απόθεμα
€873.00| Βάρος | 8.12 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| GPU Model | Intel UHD Graphics 770 |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN/GR 64-bit |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i7 |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkBook 14 G7 ARP 14” WUXGA IPS/R5-7535HS/16GB/512GB SSD/AMD Radeon Graphics/Win 11 Pro/3Y NBD/Arctic Grey
SKU:
OKT-21MV0018GM
Σε απόθεμα
€876.00| Βάρος | 2.17 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 14” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 5 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Radeon Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB M.2 SSD |