Διαθέσιμο
ASUS Laptop V16 V3607VU-RP038W 16” 1920×1200 144Hz Core 5 210H/16GB/512GB SSD NVMe PCIe 4.0/NVIDIA GeForce RTX 4050/Win 11 Home/2Y/Matte Black
SKU:
OKT-90NB15Q1-M00MN0
Σε απόθεμα
€877.00| Βάρος | 5.853 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core 5 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | GeForce RTX 4050 |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB M.2 SSD NVMe |
Διαθέσιμο
ASUS PC ExpertCenter D701MERT MT D701MERT-GR73C1X i7-14700/16GB/512GB SSD/Intel UHD Graphics 770/DVD±RW/Win 11 Pro/5Y NBD/Black
SKU:
OKT-90PF05J1-M01AM0
Σε απόθεμα
€877.00| Βάρος | 8.3 κ. |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN/GR 64-bit |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i7 |
| GPU Model | Intel UHD Graphics 770 |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
Διαθέσιμο
Praxi Aerocool SI Intel i5-10400F/ 16GB/ 512GB SSD/ nVidia GTX 1660 Super 6GB Gaming PC
SKU:
GD-0004156
Σε απόθεμα
Original price was: €1,199.00.€879.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €879.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 10400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1660 6GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool SI Frost |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Spider-V15 Asus Edition Ryzen 7-5700/ 32GB / 1TB SSD /RX 7600 XT 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VESPIDERX7RX7800V15
Εκτός αποθέματος
Original price was: €1,450.00.€879.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €879.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Shield-V4 MSI Edition Ryzen 5-8400F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/RTX 5060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENSHIELV4
Εκτός αποθέματος
Original price was: €1,199.00.€879.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €879.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI Shield |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Genesis-V4 Ryzen 5-5500/ 32GB DDR4/ 512GB SSD/RX 7600 8GB/ No OS Gaming PC + ASRock CL25FFA IPS Gaming Monitor 24.5″
SKU:
GD-VENGENSIV4
Σε απόθεμα
Original price was: €969.00.€879.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €879.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER Fire Dancing V3 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-W42 Ryzen 7-5700 / 32GB / 512GB SSD / RX 9060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENGHOSTVW42
Σε απόθεμα
Original price was: €1,299.00.€879.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €879.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamemax |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
DELL Monitor U3425WE 34” 3440×1440 Curved Ultrasharp IPS Thunderbolt HUB, HDMI, DisplayPort, USB-C, RJ45 Height Adjustable,Speakers,3YearsW
SKU:
OKT-U3425WE
Σε απόθεμα
€882.00| Βάρος | 16 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 8ms |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 34” |
| Ανάλυση Οθόνης | 3440 x 1440 (WQHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 21:9 |
| Αντίθεση | 2000:1 |
| Refresh Rate | 120Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Διαθέσιμο
GIGABYTE Monitor MO32U2 31,5”’ OLED 0,03ms 240Hz QD-OLED, HDMI, DP, Type-C, 3YearsW
SKU:
OKT-20VM0-MO32U2BT-1EKR
Σε απόθεμα
€882.00| Βάρος | 13.5 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 0.03ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 32” |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Αντίθεση | 1200:1 |
| Refresh Rate | 240Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
APC Smart UPS SMT1500IC LCD 1500VA Line Interactive
SKU:
OKT-SMT1500IC
Σε απόθεμα
€888.00| Βάρος | 27.23 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB, SmartSlot |
| Μπαταρία | RBC7 |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 3 hours |
| Waveform Output | Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 1000W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 1500VA |
| Τύπος Συσκευής | Line Interactive |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | APC |
Διαθέσιμο
Vengeance Beast-V6 Ryzen 7-5700/ 32GB/ 1TB SSD/ RX 6600 8GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-01gBEASTV6
Σε απόθεμα
Original price was: €949.00.€889.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €889.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER X2 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Resistance-V8 Ryzen 7-5700/ 32GB/ 1TB SSD/ RX 7600 8GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENRESISTV8
Σε απόθεμα
Original price was: €1,249.00.€889.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €889.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MIKU Mi7-A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |