Διαθέσιμο
Vengeance Sergeant-V68 Ryzen 7-5700Χ/ 16GB / 512GB SSD /RTX 5060 Ti 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENSRGNTV68
Σε απόθεμα
Original price was: €1,099.00.€889.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €889.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 Ti 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER Fire Dancing V3 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Ignite-V5 Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD / RTX 3050 6GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENMVRGAMRCHPIGN
Σε απόθεμα
Original price was: €889.00.€589.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €589.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER X1 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Praxi case MSI Ryzen 7 3700X/ 16GB/ 240GB SSD + 500GB HDD/ GeForce GTX 1650 4GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-000490821
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
Original price was: €960.00.€890.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €890.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 3700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB, 500 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1650 4GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Σκληρός Δίσκος | HDD, SSD |
Διαθέσιμο
INFOCUS LIGHTPRO ADVANCED LCD SERIES WXGA IN1036
SKU:
0303.0031
Σε απόθεμα
€890.00| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Brand | InFocus |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkBook 16 G7 ARP 16” WUXGA IPS/R5-7535HS/16GB/512GB SSD/AMD Radeon 660M Graphics/Win 11 Pro/3Y NBD/Arctic Grey
SKU:
OKT-21MW0014GM
Σε απόθεμα
€890.00| Βάρος | 3.67 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Radeon Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 5 |
Διαθέσιμο
LENOVO PC IdeaCentre Tower 08IRH9/i7-13620H/16GB/1TB SSD/Intel UHD Graphics/Win 11 Home/2Y CAR/Cloud Grey
SKU:
OKT-90XW0033GC
Σε απόθεμα
€893.00| Βάρος | 5.5 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i7 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home (GR / EN 64-bit) |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | Integrated Intel UHD Graphics |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop IdeaPad Slim 3 15ARP10 15.1” WQXGA IPS/Ryzen 7-170/16GB/512GB/AMD Radeon Graphics/Win 11 Home/3Y CAR/Luna Grey
SKU:
OKT-83K700RWGM
Σε απόθεμα
€894.00| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 7 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | Radeon 680M |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop IdeaPad Slim 3 14AHP10 14” WUXGA OLED/R7-8840HS/16GB/1TB/AMD Radeon Graphics/Win 11 Home S/2Y CAR/Luna Grey
SKU:
OKT-83K90009GM
Σε απόθεμα
€895.00| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 14” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 7 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | Radeon Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 S |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop IdeaPad Slim 3 15IRH10 15.1” WQXGA OLED/i7-13620H/16GB/1TB/Intel UHD Graphics/Win 11 Home S/2Y CAR/Luna Grey
SKU:
OKT-83K1008WGM
Σε απόθεμα
€898.00| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 2880 x1800 |
| Μέγεθος Οθόνης | 15.1” |
| GPU Model | UHD Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 S |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i7 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
Διαθέσιμο
Praxi Vengeance MSI Edition Intel i5-12400F/ 16GB/ 240GB SSD/ RX 6500 XT 4GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-00MSG4156
Σε απόθεμα
€899.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 12400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6500XT 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Forge 100R |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Wolf-X2 Kolink Edition Ryzen 7-5700X/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01WOLFX2L2X9ΝG608
Σε απόθεμα
Original price was: €1,490.00.€899.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €899.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Asylum-V85 MSI Edition Ryzen 7-5700/ 32GB / 1TB SSD /RX 7600 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENASYV85
Σε απόθεμα
Original price was: €1,089.00.€899.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €899.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG FORGE M100A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |