- Το προϊόν DPR LEO SERIES έχει αφαιρεθεί από το καλάθι σας επειδή δεν είναι πια διαθέσιμο προς αγορά. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε μαζί μας αν χρειάζεστε βοήθεια.
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Konica Minolta Bizhub C4751i
SKU:
Minolta Bizhub C4751i
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€0.00| Βάρος | 35 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 42 × 52.8 × 57.2 cm |
| Χρώμα Εκτύπωσης | Έγχρωμο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 33-75 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |
Konica Minolta Bizhub C4051i
SKU:
Minolta Bizhub C4051i
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€0.00| Βάρος | 35 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 42 × 52.8 × 57.2 cm |
| Χρώμα Εκτύπωσης | Έγχρωμο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 33-75 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |
Konica Minolta Bizhub 4751i
SKU:
Minolta Bizhub 4751i
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€0.00| Βάρος | 35 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 42 × 52.8 × 57.2 cm |
| Χρώμα Εκτύπωσης | Ασπρόμαυρο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 33-75 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |
Konica Minolta Bizhub 5021i
SKU:
Minolta Bizhub 5021i
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€0.00| Βάρος | 19.6 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 49.5 × 49.5 × 51.8 cm |
| Χρώμα Εκτύπωσης | Ασπρόμαυρο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 33-75 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB, Wi-Fi |
Konica Minolta Bizhub 4221i
SKU:
Minolta Bizhub 4221i
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€0.00| Βάρος | 16.4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41.7 × 46.1 × 44.8 cm |
| Χρώμα Εκτύπωσης | Ασπρόμαυρο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 33-75 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB, Wi-Fi |