Διαθέσιμο
Vengeance Apex-V89 Ryzen 7-8700G/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01APEXV89
Σε απόθεμα
Original price was: €949.00.€929.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €929.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7-8700G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | Radeon Vega Graphics |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamemax Infinity Mini |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Esports Choice-V4 Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD / RX 9060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENESPCHV4
Σε απόθεμα
Original price was: €929.00.€719.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €719.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Blast |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Pulse-V8 Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD / RX 6500 XT 4GB/ No Os Gaming PC + Razer Gaming Gear
SKU:
GD-VENMVRGAMRCHPLV5RZ
Σε απόθεμα
Original price was: €929.00.€629.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €629.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6500XT 4GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER X1 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Konica Minolta Bizhub C4050i – Certified Refurbished Grade A
SKU:
AAJN021
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€930.00| Βάρος | 39 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Εκτύπωσης | Έγχρωμο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 33-75 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| ADF | Ναι |
| Κατάσταση μοντέλου | Refurbished |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |
Διαθέσιμο
Praxi Aerocool SI Intel i5 10400F/ 8GB DDR4/ 240GB SSD + 500GB HDD /Radeon RX 550 4GB/ W10 Gaming PC
SKU:
GD-0007101NEW
Σε απόθεμα
€930.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 10400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB, 500 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 550 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool SI Frost |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Konica Minolta Bizhub C3350i (Certified Refurbished)
SKU:
A93E021
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€930.00| Βάρος | 47 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Εκτύπωσης | Έγχρωμο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 33-75 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |
Cisco C927-4P wired router Gigabit Ethernet Black
SKU:
C927-4P
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€934.00| Βάρος | 2.4 κ. |
|---|---|
| Brand | Cisco |
| Δικτυακά | Router |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Epic-V2 NZXT Edition Ryzen 5-8500G/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RX 7600 XT 16GB/ No OS
SKU:
GD-01EPICV2
Εκτός αποθέματος
Original price was: €1,650.00.€935.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €935.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8500G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | NZXT H5 Elite |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
GIGABYTE NB GAMING A16 16″/AMD Ryzen 7 260/16GB /512GB PCIe Gen4x4 NVMe M.2 SSD / NVidia GeForce RTX 5050 8GB /W11 Home /2Y/ Black Steel
SKU:
OKT-GAMING A16 3THK3EE893SH
Σε απόθεμα
€936.00| Βάρος | 3.7 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 7 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | GeForce RTX 5050 |
| Brand | GIGABYTE |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB PCIe SSD |
Μη Διαθέσιμο
Dell AW3423DWF QD-OLED HDR Curved Gaming Monitor 34″ QHD 3440×1440 165Hz με Χρόνο Απόκρισης 0.1ms GTG
SKU:
AW3423DWF
Εκτός αποθέματος
Original price was: €1,007.00.€937.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €937.00.| Βάρος | 3.5 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος Οθόνης | 34 |
Διαθέσιμο
GIGABYTE Monitor AORUS FO32U2 32”’ UHD 0,03ms 240Hz QD-OLED, HDMI, DP, 3YearsW
SKU:
OKT-AORUS FO32U2
Σε απόθεμα
€937.00| Βάρος | 13.2 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 0.03ms |
| Φωτεινότητα | 1000 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 32” |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Αντίθεση | 1.500.000:1 |
| Refresh Rate | 240Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Vengeance Oblivion-X5 Razer Edition Ryzen 5-5600X/ 16GB/ 512GB SSD/ RTX 4060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-OBLIVNX5B066001TB
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
Original price was: €1,059.00.€939.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €939.00.| Βάρος | 18 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5600X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | Lian Li – 011 Dynamic Razer |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |