Μη Διαθέσιμο
Vengeance Kraken-V6 Ryzen 5-8400F/ 16GB DDR5/ 512GB SSD / RTX 5060 Ti 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGKRAKENV6
Εκτός αποθέματος
Original price was: €1,259.00.€939.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €939.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 Ti 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Aigo |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Valkyrie-V2 Ryzen 5-8400F/ 16GB DDR5 / 512GB SSD /RTX 5050 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENVALKV2
Σε απόθεμα
€939.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5050 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Gaming X |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Infernal-V8 Ryzen 5-8400F/ 16GB DDR5/ 512GB SSD / RTX 5050 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENINFRNLV8
Σε απόθεμα
Original price was: €1,099.00.€939.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €939.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5050 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MV8-TP |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Shevy-V7 Ryzen 7-5700/ 16GB/ 512GB SSD / RTX 3050 6GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENMVRGAMRCHPSHV7
Σε απόθεμα
Original price was: €939.00.€639.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €639.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER X1 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
DELL Pro 16 PC16250 16” FHD+/Core 5 120U/8GB/512GB SSD/UHD Graphics/Win 11 Pro/3Y Prosupport NBD/Magnetite
SKU:
OKT-1020008344-6
Σε απόθεμα
€944.00| Βάρος | 2.84 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core 5 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | HD Graphics |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB SSD |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Core-V5 Ryzen 7-5700/ 16GB / 512GB SSD /RX 9060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENGAMCGCRV5
Σε απόθεμα
€945.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek NYX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Ultra-V7 MSI Edition Ryzen 5-8400F/ 16GB DDR5/ 512GB SSD /RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENUTRAV7
Σε απόθεμα
Original price was: €1,199.00.€945.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €945.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MPG Pano 130R PZ |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Vanguard X12 (i5-14400F/32GB/1TB SSD/RTX 4060 8GB/W11) + Bitdefender Total Security 1 Device 2 Year Card
SKU:
5214003298301
Εκτός αποθέματος
€946.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 14400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER Fire Dancing V3 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Ψηφιακά Εργαλεία | Ψηφιακά ΜΜΕ |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop IdeaPad Slim 3 15IRU9 15.6” FHD IPS/Intel Core 7-150U/16GB/1TB/Intel Graphics/Win 11 Home S/2Y CAR/Arctic Grey
SKU:
OKT-83E6002TGM
Σε απόθεμα
€946.00| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 |
| Μέγεθος Οθόνης | 15.6” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core 7 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 S |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
Διαθέσιμο
LENOVO PC IdeaCentre Mini 01Q8X10/Snapdragon X X1-26-100/32GB/1TB SSD/Qualcomm Adreno/Win 11 Home/2Y CAR/Luna Grey
SKU:
OKT-91B60010GC
Σε απόθεμα
€947.00| Βάρος | 2.86 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | X1 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | LPDDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home (GR / EN 64-bit) |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | Qualcomm Adreno GPU |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
Διαθέσιμο
Vengeance Aero-V8 Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD/ RTX 4060 8GB/ No Os Gaming PC + Samsung Odyssey G32A VA Gaming Monitor 24″ FHD 1920×1080
SKU:
GD-00SB04060BNDAir
Σε απόθεμα
Original price was: €1,650.00.€949.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €949.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool SI |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Fury-X3 Ryzen 5-5500/ 32GB/ 1TB SSD/ RTX 4060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-00urX34060
Σε απόθεμα
Original price was: €1,280.00.€949.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €949.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | Endorfy Ventum 200 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |