Διαθέσιμο
Vengeance Tornado-V3 MSI Edition Ryzen 5-8500G/ 16GB DDR5/ 512 SSD/RX 7600 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01TORNV3
Σε απόθεμα
Original price was: €1,099.00.€959.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €959.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8500G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Tornado-X7 Ryzen 7-5700X/ 32GB DDR4/ 512GB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133EDGEΟΤΟΡΧ7
Σε απόθεμα
Original price was: €1,250.00.€959.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €959.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Gotham-V93 Ryzen 7-5700X/ 32GB DDR4 / 1TB SSD /RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC + ASRock PG25FFT IPS Gaming Monitor 24.5″ FHD
SKU:
GD-133VENGOTHV93
Εκτός αποθέματος
Original price was: €1,499.00.€959.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €959.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MV8-TP |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Inferno-V7 Ryzen 7-5700X/ 32GB / 1TB SSD /RTX 5050 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGINFV7
Σε απόθεμα
Original price was: €979.00.€959.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €959.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5050 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Gaming X |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Nitro-X55 Ryzen 5-5500/ 32GB/ 1TB SSD / RTX 3050 6GB/ No Os Gaming PC + Gigabyte GS25F2 25″ FHD Gaming Monitor ( US Keyboard )
SKU:
GD-VENNITROX55
Σε απόθεμα
Original price was: €1,150.00.€959.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €959.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MV8-TP |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
DELL Pro 14 Plus PB14255 14” FHD+/AMD Ryzen 5 220/16GB/512GB SSD/Radeon 740M/Win 11 Pro/3Y Prosupport NBD
SKU:
OKT-1021948396
Σε απόθεμα
€960.00| Βάρος | 2.58 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 14” |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 5 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Radeon Graphics |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB SSD |
Διαθέσιμο
Vengeance Vampiric MSI Edition Ryzen 5-5500/ 16GB/ 480GB SSD/RTX 3050 8GB/ No OS Gaming PC + MSI G2422 IPS Gaming Monitor 24″ FHD
SKU:
GD-VAMPIRCX35BN
Σε απόθεμα
Original price was: €1,450.00.€964.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €964.00.| Βάρος | 23 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 480 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Arkham-U8 MSI Edition Ryzen 5-8400F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RX 7600 XT 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENARKU8
Εκτός αποθέματος
Original price was: €1,490.00.€965.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €965.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG FORGE M100A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
GIGABYTE Monitor AORUS FO27Q5P 27” OLED 0.03ms 500Hz QD-OLED, HDMI, DP, 3YearsW
SKU:
OKT-20VM0-FO27Q5PBA-1EKR
Σε απόθεμα
€965.00| Βάρος | 11.3 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 0.03ms |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 2560 x 1440 (QHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1.500.000:1 |
| Refresh Rate | 500Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
DELL Monitor U4323QE 42.5” Ultrasharp UHD IPS 4K, HDMI, DisplayPort, USB-C, Height Adjustable, Speakers, 3YearsW
SKU:
OKT-U4323QE
Σε απόθεμα
€968.00| Βάρος | 24.92 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
| Display Port | 2 |
| HDMI | 2 |
| VESA | 100 x 100 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Χρόνος Aπόκρισης | 8ms |
| Φωτεινότητα | 350 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 43” |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1000:1 |
Διαθέσιμο
Vengeance Genesis-X8 Intel i5-14400F/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133GENESIS66X8
Σε απόθεμα
Original price was: €1,250.00.€969.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €969.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 14400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Deepcool CC560 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Asylum-V86 MSI Edition Ryzen 7-5700/ 32GB / 1TB SSD /RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENASYV86
Σε απόθεμα
Original price was: €1,200.00.€969.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €969.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG FORGE M100A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |