Το προϊόν “KINGSTON SSD M.2 KC3000, 4096GB, PCIe Gen 4.0” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Βλέπετε 2341–2352 από 3708 αποτελέσματαSorted by price: low to high
Διαθέσιμο
ASUS Laptop ASUS Vivobook 16 X1605VA-OLED-SH2703W 16” FHD OLED /CORE 9 270H/16GB/1TB SSD NVMe PCIe 4.0/Win 11 Home/2Y/Indie Black
Σε απόθεμα
€978.00
SKU:
OKT-90NB13W3-M00P80
Vengeance Terminator-V2 AI Edition Ryzen 5-8600G/ 16GB DDR5 / 512GB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
SKU:
GD-01TERMIAIV2
Διαθέσιμο
Vengeance Nocturne-V3 Ryzen 7-5700X/ 32GB / 1TB SSD /RTX 5050 8GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENNCV3
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5050 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Blast |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Nitro-X4 Ryzen 7-5700X/ 32GB/ 1TB SSD / RTX 5050 8GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENNITROX4
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5050 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MV8-TP |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
GIGABYTE Monitor AORUS FO32U2P 32”’ UHD 0,03ms 240Hz OLED, HDMI, DP, 3YearsW
Σε απόθεμα
€979.00
SKU:
OKT-AORUS FO32U2P EK1
Διαθέσιμο
Vengeance Vampiric MSI Edition Ryzen 5-5500/ 16GB/ 480GB SSD/RTX 3050 8GB/ No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
€980.00
SKU:
GD-VAMPIRICrtX35
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF556C36BBE-64 FURY Beast Black DDR5, 5600MT/s, 64GB, EXPO
Σε απόθεμα
€981.00
SKU:
OKT-KF556C36BBE-64
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF556C40BB-64 FURY Beast Black DDR5, 5600MT/s, 64GB
Σε απόθεμα
€981.00
SKU:
OKT-KF556C40BB-64
Vengeance Terminator-V5 AI Edition Ryzen 5-8600G/ 16GB DDR5 / 512GB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
SKU:
GD-01TERMIAIV5-1
Διαθέσιμο
Vengeance XR Lian Li Edition Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD/RΤΧ 3050 8GB/ No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
€987.00
SKU:
GD-01LI0821
Διαθέσιμο