Διαθέσιμο
ASUS Laptop ASUS Vivobook 16 X1605VA-OLED-SH2703W 16” FHD OLED /CORE 9 270H/16GB/1TB SSD NVMe PCIe 4.0/Win 11 Home/2Y/Indie Black
SKU:
OKT-90NB13W3-M00P80
Σε απόθεμα
€978.00| Βάρος | 2.553 κ. |
|---|---|
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD NVMe |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core 9 |
| GPU Model | Intel Graphics |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
Vengeance Terminator-V2 AI Edition Ryzen 5-8600G/ 16GB DDR5 / 512GB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01TERMIAIV2
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
Original price was: €1,150.00.€979.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €979.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8600G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Nocturne-V3 Ryzen 7-5700X/ 32GB / 1TB SSD /RTX 5050 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENNCV3
Σε απόθεμα
Original price was: €1,012.00.€979.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €979.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5050 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Blast |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Nitro-X4 Ryzen 7-5700X/ 32GB/ 1TB SSD / RTX 5050 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENNITROX4
Σε απόθεμα
Original price was: €1,199.00.€979.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €979.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5050 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MV8-TP |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
GIGABYTE Monitor AORUS FO32U2P 32”’ UHD 0,03ms 240Hz OLED, HDMI, DP, 3YearsW
SKU:
OKT-AORUS FO32U2P EK1
Σε απόθεμα
€979.00| Βάρος | 13.2 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 0.03ms |
| Φωτεινότητα | 1000 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 32” |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Αντίθεση | 1.500.000:1 |
| Refresh Rate | 240Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 2 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | GIGABYTE |
Διαθέσιμο
Vengeance Vampiric MSI Edition Ryzen 5-5500/ 16GB/ 480GB SSD/RTX 3050 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VAMPIRICrtX35
Σε απόθεμα
€980.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 480 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF556C36BBE-64 FURY Beast Black DDR5, 5600MT/s, 64GB, EXPO
SKU:
OKT-KF556C36BBE-64
Σε απόθεμα
€981.00| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.25V |
| CAS Latency | CL36 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5600MT/s |
| Τεμάχια | 1x64GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 64GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF556C40BB-64 FURY Beast Black DDR5, 5600MT/s, 64GB
SKU:
OKT-KF556C40BB-64
Σε απόθεμα
€981.00| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Brand | Kingston |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 64GB |
| Τεμάχια | 1x64GB |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5600MT/s |
| CAS Latency | CL40 |
| Τάση Λειτουργίας | 1.25V |
Vengeance Terminator-V5 AI Edition Ryzen 5-8600G/ 16GB DDR5 / 512GB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01TERMIAIV5-1
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
Original price was: €1,439.00.€985.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €985.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8600G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Unity-X |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance XR Lian Li Edition Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD/RΤΧ 3050 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01LI0821
Σε απόθεμα
€987.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | Lian Li 205 Mesh |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
KINGSTON SSD M.2 KC3000, 4096GB, PCIe Gen 4.0
SKU:
OKT-SKC3000D/4096G
Σε απόθεμα
€987.00| MTBF (Ώρες) | 1.800.000 |
|---|---|
| Ταχύτητα Εγγραφής (MB/S) | 7000 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης (MB/S) | 7000 |
| Διάσταση | M.2 |
| Σύνδεση | PCI-Express 4.0×4 |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Kingston |
| Χωρ. Δίσκου | 4096GB |