Διαθέσιμο
Vengeance Arkham-V16 MSI Edition Ryzen 5-4500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD /RΤX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENARKV16
Σε απόθεμα
€988.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 4500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG FORGE M100A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF556C40BBK2-64 FURY Beast Black DDR5, 5600MT/s, 64GB,KIT OF 2
SKU:
OKT-KF556C40BBK2-64
Σε απόθεμα
€988.00| Βάρος | 0.102 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.1v |
| CAS Latency | CL40 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5600MT/s |
| Τεμάχια | 2x 32GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 64GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF552C40BBK2-64 FURY Beast Black DDR5, 5200MT/s, 64GB,KIT OF 2
SKU:
OKT-KF552C40BBK2-64
Σε απόθεμα
€988.00| Τάση Λειτουργίας | 1.25V |
|---|---|
| CAS Latency | CL40 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5200MT/s |
| Τεμάχια | 2x 32GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 64GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF556C36BBE2K2-64 FURY Beast Black DDR5, 5600MT/s, 64GB kit of 2
SKU:
OKT-KF556C36BBE2K2-64
Σε απόθεμα
€988.00| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.25V |
| CAS Latency | CL36 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5600MT/s |
| Τεμάχια | 2x 32GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 64GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF556C36BBEK2-64 FURY Beast Black DDR5, 5600MT/s, 64GB kit of 2
SKU:
OKT-KF556C36BBEK2-64
Σε απόθεμα
€988.00| Βάρος | 0.102 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.25V |
| CAS Latency | CL36 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5600MT/s |
| Τεμάχια | 2x 32GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 64GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF556C40BB2K2-64 FURY Beast Black DDR5, 5600MT/s, 64GB KIT OF 2
SKU:
OKT-KF556C40BB2K2-64
Σε απόθεμα
€988.00| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.25V |
| CAS Latency | CL40 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5600MT/s |
| Τεμάχια | 2x 32GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 64GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Vengeance Wolf-X21 Kolink Edition Ryzen 7-5700X/ 32GB DDR4/ 512GB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01WOLFX2L2X9ΝG60832
Σε απόθεμα
Original price was: €1,490.00.€989.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €989.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Arkham-V97 MSI Edition Ryzen 5-7600/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RX 6700 XT 10GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENARKV97
Εκτός αποθέματος
Original price was: €1,590.00.€989.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €989.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 7600 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6700 10GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG FORGE M100A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Venom-X43 Ryzen 5-8500G/ 16GB DDR5/ 512GB SSD /RΤX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENVENOMX43
Σε απόθεμα
€989.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8500G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Gaming X |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Eclipse-V2 Ryzen 7-5700X/ 32GB/ 1TB SSD/ RΤX 5050 8GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENECLPV2
Σε απόθεμα
€989.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5050 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
MSI Laptop Cyborg 15 A13UCK 15.6” FHD IPS 144hz i5-13420H/16GB/512GB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 3050 4GB/Win 11 Home/2Y/Translucent Black
SKU:
OKT-9S7-15K111-2297
Σε απόθεμα
€989.00| Βάρος | 3.68 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home |
| Brand | MSI |
| GPU Model | GeForce RTX 3050 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |