Διαθέσιμο
KINGSTON MEMORY KVR64A52BD8-64 DDR5 6400MT/s CUDIMM
SKU:
OKT-KVR64A52BD8-64
Σε απόθεμα
€992.00| Τάση Λειτουργίας | 1.1v |
|---|---|
| Συχνότητα Λειτουργίας | 6400MT/s |
| Τεμάχια | 1x64GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 64GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
DELL 14 Plus 2in1 DB04250 16:10 FHD+ Touch/Ultra 5 226V/16GB/512GB SSD/Intel Arc/Win 11 Home/2Y NBD/Ice Blue
SKU:
OKT-1026811382
Σε απόθεμα
€993.00| Βάρος | 1.67 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| GPU Model | Arc Graphics |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 5 |
Διαθέσιμο
Aerocool SI Intel i7-10700F/ 16GB/ 240GB SSD + 500GB HDD/ nVidia GTX 1660 6GB Gaming PC
SKU:
GD-00041NEW
Σε απόθεμα
Original price was: €1,299.00.€995.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €995.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i7 10700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB, 500 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1660 6GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool SI |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop IdeaPad Slim 3 16IRH10 16” 2.8K OLED/i7-13620H/16GB/1TB/Intel UHD Graphics/Win 11 Home S/2Y CAR/Luna Grey
SKU:
OKT-83K20028GM
Σε απόθεμα
€996.00| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | UHD Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 S |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i7 |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkBook 14 IAL G8 14” WUXGA IPS/Ultra5-225U/16GB/512GB SSD/Intel Graphics /Win 11 Pro/3Y NBD/Arctic Grey
SKU:
OKT-21SJ0080GM
Σε απόθεμα
€997.00| Βάρος | 2.17 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 14” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 5 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Arc Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB M.2 SSD |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF556C36BBEAK2-64 FURY Beast Black RGB DDR5, 5600MT/s, 64GB kit of 2
SKU:
OKT-KF556C36BBEAK2-64
Σε απόθεμα
€998.00| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.25V |
| CAS Latency | CL36 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5600MT/s |
| Τεμάχια | 2x 32GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 64GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF556C36BWEAK2-64 FURY Beast White RGB DDR5, 5600MT/s, 64GB,KIT OF 2
SKU:
OKT-KF556C36BWEAK2-64
Σε απόθεμα
€998.00| Τάση Λειτουργίας | 1.25V |
|---|---|
| CAS Latency | CL38 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5600MT/s |
| Τεμάχια | 2x 32GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 64GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF552C40BBAK2-64 FURY Beast RGB DDR5, 5200MT/s, 64GB KIT OF 2
SKU:
OKT-KF552C40BBAK2-64
Σε απόθεμα
€998.00| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.25V |
| CAS Latency | CL40 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5200MT/s |
| Τεμάχια | 2x 32GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 64GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF556C40BWAK2-64 FURY Beast White RGB DDR5, 5600MT/s, 64GB,KIT OF 2
SKU:
OKT-KF556C40BWAK2-64
Σε απόθεμα
€998.00| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.25V |
| CAS Latency | CL40 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 5600MT/s |
| Τεμάχια | 2x 32GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 64GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Aerocool Bolt Intel i5-10400F/ 16GB/ 240GB SSD + 500GB HDD/ nVidia GTX 1650 4GB Gaming PC
SKU:
GD-004NEW
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€999.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 10400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB, 500 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1650 4GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Bolt |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Aerocool SI Intel i3-10100F/ 8GB/ 240GB SSD + 500GB HDD/ nVidia GTX 1650 4GB Gaming PC
SKU:
GD-0005NEW
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€999.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i3 10100F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 8GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB, 500 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1650 4GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool SI |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Praxi Aerocool SI Intel i5 10400F/ 16GB DDR4/ 240GB SSD + 1ΤΒ HDD /RTX 2060 6GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-0007109NEW
Σε απόθεμα
Original price was: €1,390.00.€999.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €999.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 10400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB, 240 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 2060 6GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool SI Frost |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |