Διαθέσιμο
Praxi Aerocool SI Intel i5 10400F/ 16GB DDR4/ 240GB SSD + 1ΤΒ HDD /RTX 2060 6GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-0007109NEW
Σε απόθεμα
Original price was: €1,390.00.€999.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €999.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 10400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB, 240 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 2060 6GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool SI Frost |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Aero-K4 Ryzen 5-4500/ 16GB/ 512GB SSD/ GTX 1660 Super 6GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-0AE2B01660S
Σε απόθεμα
€999.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 4500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GTX 1660 Super 6GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool SI |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Genesis-X4 Ryzen 5-5500/ 32GB DDR4/ 1TB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133GENESIS66X4
Σε απόθεμα
Original price was: €1,500.00.€999.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €999.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Deepcool CC560 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Space-X97 White Kolink Edition Ryzen 5-8500G/ 16GB DDR5/ 512 SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01SPACEX97
Σε απόθεμα
Original price was: €1,150.00.€999.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €999.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8500G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Gotham-V40 Ryzen 7-5700X/ 32GB / 1TB SSD /RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133VENGOTHV40
Σε απόθεμα
Original price was: €1,315.00.€999.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €999.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MV8-TP |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Kraken-V2 Ryzen 5-8400F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5060 Ti 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGKRAKENV2
Εκτός αποθέματος
Original price was: €1,399.00.€999.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €999.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 Ti 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Aigo |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance GhostOps-V57 Ryzen 7-5700X/ 32GB / 1TB SSD /RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGHOSTOPSV57
Σε απόθεμα
Original price was: €1,099.00.€969.03Η τρέχουσα τιμή είναι: €969.03.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Deepcool CG530 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Overlord-V2 Ryzen 7-5700X/ 32GB/ 1TB SSD/ RΤX 5060 8GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENOVRLC2
Σε απόθεμα
Original price was: €1,099.00.€999.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €999.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Hydra-V2 Ryzen 7-5700X/ 32GB/ 1TB SSD/ RΤX 5060 8GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENHYDRV2
Σε απόθεμα
Original price was: €1,099.00.€999.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €999.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Frost-V2 Ryzen 7-5700X/ 32GB/ 1TB SSD/ RΤX 5050 8GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENEFRTV2
Σε απόθεμα
€999.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5050 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Nitro-X8 Ryzen 7-5700X/ 32GB/ 1TB SSD / RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENNITROX8
Σε απόθεμα
Original price was: €1,250.00.€999.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €999.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MV8-TP |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Rooster-V7 Lian Li Edition Ryzen 7-5700/ 32GB / 1TB SSD / RX 9060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENMVROOSTV7
Σε απόθεμα
Original price was: €1,299.00.€999.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €999.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Lian Li Vector V100 Mini Black |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |