Konica Minolta Bizhub 4051i
SKU:
Minolta Bizhub 4051i
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€0.00| Βάρος | 16.4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41.7 × 46.1 × 44.8 cm |
| Χρώμα Εκτύπωσης | Ασπρόμαυρο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 33-75 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
DPR SCORPIO SERIES SCR22
SKU:
praxi-DPRSCR22
Σε απόθεμα
€0.00| Βάρος | 180 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 150 × 145 × 70 cm |
Διαθέσιμο
DPR SCORPIO SERIES SCR22PL
SKU:
praxi-DPRSCR22PL
Σε απόθεμα
€0.00| Βάρος | 235 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 200 × 145 × 70 cm |
Διαθέσιμο
DPR SCORPIO SERIES SCR35
SKU:
praxi-DPRSCR35
Σε απόθεμα
€0.00| Βάρος | 200 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 150 × 145 × 70 cm |
Διαθέσιμο
DPR SCORPIO SERIES SCR35PL
SKU:
praxi-DPRSCR35PL
Σε απόθεμα
€0.00| Βάρος | 245 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 200 × 145 × 70 cm |
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο