Διαθέσιμο
Vengeance Raptor-V87 MSI Edition Ryzen 7-8700F / 16GB DDR5/ 512GB SSD / RX 9060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENRPTRV87
Σε απόθεμα
Original price was: €1,349.00.€999.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €999.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MPG Pano 130R PZ |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Raptor-Ζ69 MSI Edition Ryzen 5-5500 / 32GB / 512GB SSD / RX 9060 8GB/ No Os Gaming PC + MSI MAG 242C Curved Gaming Monitor
SKU:
GD-VENRPTRΖ69
Σε απόθεμα
Original price was: €1,299.00.€999.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €999.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MPG Pano 130R PZ |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Epic-V54 NZXT Edition Ryzen 7-5700/ 32GB / 1TB SSD /RX 9060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01EPICV54
Σε απόθεμα
Original price was: €1,499.00.€999.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €999.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | NZXT H6 Flow |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Sergeant-V64 Ryzen 7-8700F/ 16GB DDR5 / 512GB SSD /RTX 5060 Ti 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENSRGNTV64
Σε απόθεμα
Original price was: €1,219.00.€999.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €999.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 Ti 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER Fire Dancing V3 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Sergeant-V81 Ryzen 7-5700Χ/ 32GB / 1TB SSD /RTX 5060 Ti 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENSRGNTV81
Σε απόθεμα
Original price was: €1,249.00.€999.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €999.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 Ti 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER Fire Dancing V3 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Core-V2 Ryzen 7-5700/ 16GB / 512GB SSD /RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENGAMCGCRV2
Σε απόθεμα
€999.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek NYX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Ultra-V3 MSI Edition Ryzen 7-5700X/ 32GB / 1TB SSD /RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENUTRAV3
Σε απόθεμα
Original price was: €1,249.00.€999.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €999.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MPG Pano 130R PZ |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Ultra-V5 MSI Edition Ryzen 7-8700F/ 16GB DDR5/ 512GB SSD /RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENUTRAV5
Σε απόθεμα
Original price was: €1,289.00.€999.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €999.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MPG Pano 130R PZ |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop V15 G5 IRL 15,6” FHD/i7-13620H/32GB/1TB SSD/Intel UHD Graphics/Win 11 Pro/3Y CAR/Business Black
SKU:
OKT-83GW00AMGM
Σε απόθεμα
€1,000.00| Βάρος | 2.46 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 |
| Μέγεθος Οθόνης | 15.6” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i7 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
Διαθέσιμο
DELL Monitor ALIENWARE AW3225QF 32” UHD 240Hz QD-OLED, HDMI, DP, USB-C, Height Adjustable, NVIDIA G-SYNC, 3Years W
SKU:
OKT-AW3225QF
Σε απόθεμα
€1,000.00| Βάρος | 14.845 κ. |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Display Port | 1 |
| HDMI | 1 |
| VESA | 100 x 100 |
| Refresh Rate | 240Hz |
| Αντίθεση | 1.000.000:1 |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Διάσταση Οθόνης | 32” |
| Φωτεινότητα | 1000 (nits) |
| Χρόνος Aπόκρισης | 0.03ms |
Διαθέσιμο
DELL Pro Slim Essential QVS1260/i5-14400/16GB/1TB SSD/UHD Graphics 730/Win 11 Pro/3Y Prosupport NBD
SKU:
OKT-1027617103--5
Σε απόθεμα
€1,002.00| Βάρος | 5.73 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | UHD Graphics 730 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN/GR 64-bit |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i5 |
Διαθέσιμο
DELL Pro Tower Essential QVT1260/i5-14400/16GB/1TB SSD/UHD Graphics 730/Win 11 Pro/3Y Prosupport NBD
SKU:
OKT-1027617108
Σε απόθεμα
€1,002.00| Βάρος | 6.42 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | UHD Graphics 730 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN/GR 64-bit |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i5 |