Διαθέσιμο
Praxi Vengeance Aerocool Edition Intel i5-10400F/ 16GB/ 512GB SSD/ RTX 3050 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-00SB04156
Σε απόθεμα
€1,014.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 10400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool SI |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Aerocool Edition Intel i5-10400F/ 16GB/ 512GB SSD + 1TB HDD/ RTX 3050 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-00SB041561TB
Σε απόθεμα
€1,014.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 10400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB, 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool SI |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Stealth-V99 Ryzen 5-5500/ 16GB / 512GB SSD /RX 9060 8GB/ No Os Gaming PC + Xiaomi A27i IPS Monitor 27″ FHD
SKU:
GD-VENSTLTHV99
Σε απόθεμα
€1,014.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek NYX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Space-X98 Ryzen 5-8500G/ 16GB DDR5/ 512GB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-SPACEV98
Σε απόθεμα
Original price was: €1,250.00.€1,019.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,019.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Kraken-X59 Intel i5-14400F/ 32GB / 1TB SSD/RTX 5060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENKRKX59
Σε απόθεμα
Original price was: €1,109.00.€1,019.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,019.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 14400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | AURA GC10 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
DELL Pro Tower QCT1250/i5-14500/16GB/512GB SSD/UHD Graphics/Win 11 Pro/5Y Prosupport NBD
SKU:
OKT-1019914200
Σε απόθεμα
€1,020.00| Βάρος | 6.42 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i5 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF432S20IBK2/64 ,FURY Impact DDR4 SODIMM, 3200MT/s, KIT OF 2 2X32GB
SKU:
OKT-KF432S20IBK2/64
Σε απόθεμα
€1,022.00| Τάση Λειτουργίας | 1.2v |
|---|---|
| CAS Latency | CL20 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 3200MT/s |
| Τεμάχια | 2x 32GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 64GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR4 SO-Dimm |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF432C16BBK2/64 FURY Beast Black DDR4, 3200MT/s, 64GB, KIT OF 2
SKU:
OKT-KF432C16BBK2/64
Σε απόθεμα
€1,024.00| Τάση Λειτουργίας | 1.2v |
|---|---|
| CAS Latency | CL17 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 3200MT/s |
| Τεμάχια | 2x 32GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 64GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR4 |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkBook 16 G8 IAL 16” WUXGA IPS/Ultra5-225U/16GB/512GB SSD/Intel Graphics/Win 11 Pro/3Y NBD/Arctic Grey
SKU:
OKT-21SK009AGM
Σε απόθεμα
€1,024.00| Βάρος | 2.8 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 5 |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop V15 G5 IRL 15,6” FHD/i7-13620H/32GB/1TB SSD/Intel UHD Graphics/Win 11 Pro/3Y CAR/Business Black
SKU:
OKT-83HF00GYGM
Σε απόθεμα
€1,027.00| Βάρος | 2.46 κ. |
|---|---|
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD NVMe |
| GPU Model | Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i7 |
Διαθέσιμο
Vengeance Venom-X10 Ryzen 5-7600/ 16GB DDR5/ 512GB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133VENVENOMX10
Σε απόθεμα
Original price was: €1,349.00.€1,029.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,029.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 7600 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Gaming X |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Chaos-V2 MSI Edition Ryzen 7-5700X/ 32GB / 1TB SSD / RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENCHAV2
Σε απόθεμα
Original price was: €1,129.00.€977.55Η τρέχουσα τιμή είναι: €977.55.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Pano |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |