Διαθέσιμο
LENOVO Laptop V15 G5 IRL 15,6” FHD/i7-13620H/32GB/1TB SSD/Intel UHD Graphics/Win 11 Pro/3Y CAR/Business Black
SKU:
OKT-83HF00GYGM
Σε απόθεμα
€1,027.00| Βάρος | 2.46 κ. |
|---|---|
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD NVMe |
| GPU Model | Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i7 |
Διαθέσιμο
Vengeance Venom-X10 Ryzen 5-7600/ 16GB DDR5/ 512GB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133VENVENOMX10
Σε απόθεμα
Original price was: €1,349.00.€1,029.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,029.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 7600 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Gaming X |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Chaos-V2 MSI Edition Ryzen 7-5700X/ 32GB / 1TB SSD / RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENCHAV2
Σε απόθεμα
Original price was: €1,129.00.€977.55Η τρέχουσα τιμή είναι: €977.55.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Pano |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Overlord-V5 Intel i5-14400F/ 32GB/ 1TB SSD/ RΤX 5060 8GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENOVRLC5
Σε απόθεμα
Original price was: €1,159.00.€1,029.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,029.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 14400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Infernal-V22 Ryzen 7-8700F/ 16GB DDR5/ 512GB SSD / RTX 5050 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENINFRNLV22
Σε απόθεμα
Original price was: €1,219.00.€1,029.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,029.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5050 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MV8-TP |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF560C30BBEK2-64 FURY Beast Black DDR5, 6000MT/s, 64GB KIT OF 2 EXPO
SKU:
OKT-KF560C30BBEK2-64
Σε απόθεμα
€1,029.00| Τάση Λειτουργίας | 1.1v |
|---|---|
| CAS Latency | CL30 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 6000MT/s |
| Τεμάχια | 2x 32GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 64GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
AMD Ryzen 9 9950X3D2 4.3GHz Επεξεργαστής 16 Πυρήνων για Socket AM5 Box
SKU:
100-100001978WOF
Σε απόθεμα
€1,029.00| Βάρος | 0.400 κ. |
|---|---|
| Brand | AMD |
| Τύπος Περιφερειακών | CPU |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 9 |
| Socket | AM5 |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Core-V3 Ryzen 7-5700/ 32GB / 1TB SSD /RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENGAMCGCRV3
Σε απόθεμα
€1,029.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek NYX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Fusion-V8 Ryzen 7-5700/ 32GB / 1TB SSD /RX 9060 8GB/ No Os Gaming PC + MSI Monitor 27″ PRO MP272PMG
SKU:
GD-VENGAMCGCRV8F
Σε απόθεμα
Original price was: €1,079.00.€1,029.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,029.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek NYX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkBook 16 G7 ARP 16” WUXGA IPS/R5-7535HS /32GB/1TB SSD/AMD Radeo 660M Graphics/Win 11 Pro/3Y NBD/Arctic Grey
SKU:
OKT-21MW00B3GM
Σε απόθεμα
€1,033.00| Βάρος | 2.8 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 5 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Radeon Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF560C40BBAK4-64 FURY Beast RGB DDR5, 6000MT/s, 64GB,KIT OF 4
SKU:
OKT-KF560C40BBAK4-64
Σε απόθεμα
€1,036.00| Βάρος | 0.12 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.35v |
| CAS Latency | CL40 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 6000MT/s |
| Τεμάχια | 4 x 16GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 64GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Vengeance Aerocool Edition Python Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD/ RX 6600 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-0IGJ156
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€1,037.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Python |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |