Διαθέσιμο
DELL Pro Micro QCM1250/U5-235T/16GB/512GB SSD/UHD Graphics/Win 11 Pro/5Y Prosupport NBD
SKU:
OKT-1026742659
Σε απόθεμα
€1,038.00| Βάρος | 2.72 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ultra 5 |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Unity-K2 Ryzen 5-7600/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/RX 6700 10GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-021TV2BFUNIK2
Εκτός αποθέματος
Original price was: €1,599.00.€1,039.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,039.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 7600 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6700 10GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Unity-X |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Knight-V47 ASUS Edition Ryzen 7-5700/ 32GB/ 1TB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-GUARDIANV47
Σε απόθεμα
Original price was: €1,299.00.€1,039.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,039.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | ASUS A21+ |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF560C30BBEAK2-64 FURY Beast Black RGB DDR5, 6000MT/s, 64GB KIT OF 2, EXPO
SKU:
OKT-KF560C30BBEAK2-64
Σε απόθεμα
€1,039.00| Τάση Λειτουργίας | 1.1v |
|---|---|
| CAS Latency | CL30 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 6000MT/s |
| Τεμάχια | 2x 32GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 64GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF560C30BWEAK2-64 FURY Beast WHITE RGB DDR5, 6000MT/s, 64GB KIT OF 2
SKU:
OKT-KF560C30BWEAK2-64
Σε απόθεμα
€1,039.00| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.4v |
| CAS Latency | CL30 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 6000MT/s |
| Τεμάχια | 2x 32GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 64GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
Vengeance Sergeant-V72 Ryzen 7-8700F/ 16GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5060 Ti 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENSRGNTV64-1
Σε απόθεμα
Original price was: €1,279.00.€1,039.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,039.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 Ti 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER Fire Dancing V3 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF564C32BBEK2-64 FURY Beast Black DDR5, 6000MT/s, 64GB KIT OF 2 EXPO
SKU:
OKT-KF564C32BBEK2-64
Σε απόθεμα
€1,041.00| Βάρος | 0.11 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.4v |
| CAS Latency | CL32 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 6000MT/s |
| Τεμάχια | 2x 32GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 64GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop LOQ 15ARP10E 15.6” FHD IPS/R7-7735HS/16GB/1TB SSD/NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB/Win 11 Home/2Y CAR/Luna Grey
SKU:
OKT-83S00041GM
Σε απόθεμα
€1,043.00| Βάρος | 3.9 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | GeForce RTX 4050 |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 7 |
Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF564C32RWK2-64 FURY Renegade White DDR5, 6400MT/s, 64GB KIT OF 2
SKU:
OKT-KF564C32RWK2-64
Σε απόθεμα
€1,043.00| Βάρος | 0.11 κ. |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 1.4v |
| CAS Latency | CL32 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 6400MT/s |
| Τεμάχια | 2x 32GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 64GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
LENOVO Thinkcentre All In One PC neo 50a 27 G5 27” FHD IPS/i7-13620H/16GB/512GB SSD/Intel UHD Graphics/Win 11 Pro/5Y NBD/Luna Grey
SKU:
OKT-12SB0012MG
Σε απόθεμα
€1,043.00| Βάρος | 10.77 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i7 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN/GR 64bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | Integrated Intel UHD Graphics |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| HDMI | 2 |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| CPU Model | 13620H |
| Κάρτα Γραφικών | Intel |
Διαθέσιμο
Vengeance Esports Choice-V44 Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD / RX 9060 8GB/ No Os Gaming PC + Xiaomi A27i IPS Monitor 27″ FHD
SKU:
GD-VENESPCHV44
Σε απόθεμα
€1,044.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Blast |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Genesis-V5 Ryzen 7-5700X/ 32GB DDR4/ 1TB SSD/RX 7600 8GB/ No OS Gaming PC + ASRock CL25FFA IPS Gaming Monitor 24.5″
SKU:
GD-VENGENSIV5
Σε απόθεμα
Original price was: €1,069.00.€1,045.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,045.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER Fire Dancing V3 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |