Διαθέσιμο
LENOVO Laptop IdeaPad 5 2-in-1 16AKP10 16″ WUXGA IPS /Ryzen AI 7-350/16GB/1TB/AMD Radeon Graphics/Win 11 Home/3Y CAR/Touch/Cosmic Blue
SKU:
OKT-83KU003NGM
Σε απόθεμα
€1,048.00| Βάρος | 1.9 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 7 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | Radeon Graphics |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Vengeance Guardian-X3 AI Edition Ryzen 5-8600G/ 16GB DDR5 / 512GB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01GUARDIANX3
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
Original price was: €1,249.00.€1,049.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,049.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8600G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Cooler Master CMP 510 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance AURA-V3 Ryzen 5-5500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD /RΤX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENAUV3
Σε απόθεμα
€1,049.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamdias AURA |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Shadow-V5 Kolink Edition Intel Ultra 5-225F/ 16GB DDR5/ 512GB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01SHDVENV5
Σε απόθεμα
Original price was: €1,250.00.€1,049.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,049.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H810 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | Ultra 5 225F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Maverick-V5 Ryzen 7-5700/ 32GB/ 512GB SSD / RX 9060 8GB/ No Os Gaming PC + MSI MAG 242C Curved Monitor
SKU:
GD-VENMVRICKV5
Σε απόθεμα
Original price was: €1,399.00.€1,049.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,049.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamemax Infinity Mini |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Core-V4 Ryzen 7-5700/ 16GB / 1TB SSD /RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENGAMCGCRV4
Σε απόθεμα
€1,049.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek NYX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Fusion-V4 MSI Edition Ryzen 7-5700/ 32GB / 1TB SSD /RX 9060 8GB/ No Os Gaming PC + MSI Monitor 27″ PRO MP272PMG
SKU:
GD-VENUTRAVF4
Σε απόθεμα
Original price was: €1,149.00.€1,049.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,049.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MPG Pano 130R PZ |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Prime Aerocool Edition Ryzen 5-5500/ 16GB/ 480GB SSD/RX 7600 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01GVIPRiM
Σε απόθεμα
€1,050.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 480 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Prime |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Prime Aerocool Edition Ryzen 5-5500/ 16GB/ 480GB SSD + 1TB HDD/RX 7600 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01GVIPRiM1TB
Σε απόθεμα
€1,050.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB, 480 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Prime |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Prime Aerocool Edition Ryzen 5-5500/ 32GB/ 480GB SSD + 1TB HDD/RX 7600 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01GVIPRiM1TB32
Σε απόθεμα
€1,050.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB, 480 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Prime |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Guardian-X6 Cooler Master Edition Ryzen 5-5500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RX 7600 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133GUARDIANX6
Σε απόθεμα
€1,050.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Cooler Master CMP 510 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
DELL Pro 14 Plus PB14255 14” FHD+/AMD Ryzen 7 Pro 250/16GB/512GB SSD/Radeon 780M/Win 11 Pro/3Y Prosupport NBD
SKU:
OKT-1021948762
Σε απόθεμα
€1,050.00| Βάρος | 2.58 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 14” |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 7 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Radeon Graphics |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB M.2 SSD |