Διαθέσιμο
Vengeance Space V4 Ryzen 5-7600/ 16GB DDR5/ 512GB SSD/ RTX 4060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-spaceV4B06600
Σε απόθεμα
Original price was: €1,500.00.€1,069.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,069.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 7600 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Oblivion-X6 Razer Edition Ryzen 5-5600X/ 16GB/ 512GB SSD/ RTX 4060 Ti 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-OBLIVNX6B066001TBTi
Εκτός αποθέματος
Original price was: €1,400.00.€1,069.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,069.00.| Βάρος | 18 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5600X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Lian Li – 011 Dynamic Razer |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Gotham-V96 Ryzen 5-5500/ 32GB DDR4 / 512GB SSD /RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC + Asus TUF Gaming VG246H1A IPS
SKU:
GD-133VENGOTHV96
Σε απόθεμα
Original price was: €1,500.00.€1,069.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,069.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MV8-TP |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Apex-V87 Ryzen 5-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/ RX 6400 4GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01APEXV87
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€1,069.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamemax Infinity Mini |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
DELL 14 Plus 2in1 DB04250 16:10 FHD+ Touch/Ultra 5 226V/16GB/512GB SSD/Intel Arc/Win 11 Pro/3Y NBD/Ice Blue
SKU:
OKT-1030454216
Σε απόθεμα
€1,069.00| Βάρος | 1.67 κ. |
|---|---|
| GPU Model | Arc Graphics |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 5 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Διαθέσιμο
Canon ImagePROGRAF TC-20M Plotter – 24” (610mm) με Αυτόματο Τροφοδότη (ASF)
SKU:
imagePROGRAF TC-20M
Σε απόθεμα
€1,070.12| Βάρος | 50 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος | 24″ |
| Brand |
Διαθέσιμο
LENOVO Thinkcentre All In One PC neo 50a 24 G5 23.8” FHD IPS/i7-13620H/16GB/512GB SSD/Intel UHD Graphics/Win 11 Pro/5Y NBD/Luna Grey
SKU:
OKT-12SD001BMG
Σε απόθεμα
€1,071.00| Βάρος | 9.475 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i7 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN/GR 64bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | Integrated Intel UHD Graphics |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| HDMI | 2 |
| Διάσταση Οθόνης | 23.8” |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| CPU Model | 13620H |
| Κάρτα Γραφικών | Intel |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop ASUS Vivobook 16 M1607GA-MB019W 16” WUXGA IPS /Ryzen AI 7 445/32GB/1TB SSD NVMe PCIe 3.0/Win 11 Home/2Y/Quiet Blue
SKU:
OKT-90NB16Z1-M000V0
Σε απόθεμα
€1,076.00| Βάρος | 2.553 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 7 |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD NVMe |
| GPU Model | AMD RadeonTM Graphics |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Yoga 7 2-in-1 14AKP10 14” WUXGA OLED/Ryzen AI 7-350/16GB/1TB/AMD Radeon 860M/Win 11 Home/3Y Premium/Tidal Teal
SKU:
OKT-83JR001WGM
Σε απόθεμα
€1,078.00| Βάρος | 2.46 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 7 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | Radeon Graphics |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Dorme-V2 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RX 9060 XT 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENDRMV2
Εκτός αποθέματος
Original price was: €1,769.00.€1,079.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,079.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B650 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamemax Infinity Plus Full TG White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Esports Competitive-V2 Ryzen 7-5700/ 16GB/ 1TB SSD / RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENESPCOMPV2
Σε απόθεμα
€1,079.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Blast |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |