Διαθέσιμο
KINGSTON Memory KF564C32BBEAK2-64 FURY Beast Black RGB DDR5, 6400MT/s, 64GB KIT OF 2, EXPO
SKU:
OKT-KF564C32BBEAK2-64
Σε απόθεμα
€1,051.00| Τάση Λειτουργίας | 1.1v |
|---|---|
| CAS Latency | CL32 |
| Συχνότητα Λειτουργίας | 6400MT/s |
| Τεμάχια | 2x 32GB |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 64GB |
| Τύπος Μνήμης | |
| Εγγύηση Μήνες | Lifetime |
| Brand | Kingston |
| Τύπος RAM | DDR5 |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkBook 16 G9 IRL 16” WUXGA IPS/Intel Core 7-240H/16GB/1TB SSD/Intel Graphics/Win 11 Pro/3Y NBD/Arctic Grey
SKU:
OKT-21US005HGM
Σε απόθεμα
€1,054.00| Βάρος | 2.8 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core 7 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD NVMe |
Διαθέσιμο
LENOVO Thinkcentre All In One PC neo 50a 27 G5 27” FHD IPS/i5-13420H/16GB/512GB SSD/Intel UHD Graphics/Win 11 Pro/5Y NBD/Luna Grey
SKU:
OKT-12SB0011MG
Σε απόθεμα
€1,060.00| Βάρος | 10.885 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN/GR 64bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | Integrated Intel UHD Graphics |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| HDMI | 2 |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| CPU Model | 13420H |
| Κάρτα Γραφικών | Intel |
Διαθέσιμο
Praxi Vengeance Observatory Intel i3-10100F/ 16GB/ 240GB SSD/ RTX 3050 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-00ABJG4156
Σε απόθεμα
€1,064.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i3 10100F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 240 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 550W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory Mesh |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Tornado-V4 MSI Edition Ryzen 5-8500G/ 16GB DDR5/ 512 SSD/RTX 3050 6GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01TORNV4
Σε απόθεμα
€1,064.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8500G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Space V4 Ryzen 5-7600/ 16GB DDR5/ 512GB SSD/ RTX 4060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-spaceV4B06600
Σε απόθεμα
Original price was: €1,500.00.€1,069.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,069.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 7600 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Oblivion-X6 Razer Edition Ryzen 5-5600X/ 16GB/ 512GB SSD/ RTX 4060 Ti 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-OBLIVNX6B066001TBTi
Εκτός αποθέματος
Original price was: €1,400.00.€1,069.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,069.00.| Βάρος | 18 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5600X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Lian Li – 011 Dynamic Razer |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Gotham-V96 Ryzen 5-5500/ 32GB DDR4 / 512GB SSD /RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC + Asus TUF Gaming VG246H1A IPS
SKU:
GD-133VENGOTHV96
Σε απόθεμα
Original price was: €1,500.00.€1,069.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,069.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MV8-TP |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Apex-V87 Ryzen 5-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/ RX 6400 4GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01APEXV87
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€1,069.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6400 4GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamemax Infinity Mini |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
DELL 14 Plus 2in1 DB04250 16:10 FHD+ Touch/Ultra 5 226V/16GB/512GB SSD/Intel Arc/Win 11 Pro/3Y NBD/Ice Blue
SKU:
OKT-1030454216
Σε απόθεμα
€1,069.00| Βάρος | 1.67 κ. |
|---|---|
| GPU Model | Arc Graphics |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 5 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Διαθέσιμο
Canon ImagePROGRAF TC-20M Plotter – 24” (610mm) με Αυτόματο Τροφοδότη (ASF)
SKU:
imagePROGRAF TC-20M
Σε απόθεμα
€1,070.12| Βάρος | 50 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος | 24″ |
| Brand |