Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Core-V8 Ryzen 7-5700/ 32GB / 1TB SSD /RX 9060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENGAMCGCRV8
Σε απόθεμα
€1,079.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek NYX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Stealth-V88 Ryzen 5-5500/ 16GB / 512GB SSD /RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC + Xiaomi A27i IPS Monitor 27″ FHD
SKU:
GD-VENSTLTHV88
Σε απόθεμα
€1,084.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek NYX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
LENOVO Thinkcentre All In One PC neo 50a 24 G4 23.8” FHD IPS Touch/i5-13420H/16GB/1TB SSD/Intel UHD Graphics/Win 11 Pro/5Y NBD/ Luna Grey
SKU:
OKT-12SD0017MG
Σε απόθεμα
€1,085.00| Βάρος | 9.465 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN/GR 64bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | Intel UHD Graphics |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| HDMI | 2 |
| Διάσταση Οθόνης | 23.8” |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| CPU Model | 13420H |
| Κάρτα Γραφικών | Intel |
Διαθέσιμο
Vengeance Arkham-V14 MSI Edition Intel i7-14700F/ 16GB DDR4/ 512GB SSD /RΤX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENARKV10-1
Σε απόθεμα
Original price was: €1,499.00.€1,089.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,089.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i7 14700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG FORGE M100A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Epic-V5 NZXT Edition Ryzen 7-5700/ 32GB/ 512GB SSD /RTX 4060 8GB/ No OS
SKU:
GD-01EPICV5
Σε απόθεμα
Original price was: €1,399.00.€1,089.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,089.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | NZXT H5 Elite |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Praxi Vengeance MSI Edition Intel i5-10400F/ 16GB/ 512GB SSD/ Radeon RX 6600 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-00044821
Σε απόθεμα
€1,090.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 10400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
PHILIPS 50BDL4550 ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ MONITOR TV
SKU:
50BDL4550
Σε απόθεμα
€1,090.00| Βάρος | 14 κ. |
|---|---|
| Brand | |
| Μέγεθος Οθόνης | 49.5″ |
Διαθέσιμο
LENOVO PC IdeaCentre Mini 01IRH10R/Core5-210H/32GB/1TB SSD/Intel Graphics/Win 11 Home/2Y CAR/Luna Grey
SKU:
OKT-91B2002JGC
Σε απόθεμα
€1,093.00| Βάρος | 2.325 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | Intel Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home (GR / EN 64-bit) |
| Τύπος RAM | DDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core 5 |
Διαθέσιμο
Konica Minolta Bizhub 227 (Certified Refurbished)
SKU:
A7AK011X001
Σε απόθεμα
€1,093.68| Βάρος | 58 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Εκτύπωσης | Ασπρόμαυρο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 22-33 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| ADF | Ναι |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
Διαθέσιμο
DELL 14 Plus 2in1 DB04250 16:10 FHD+ Touch/Ultra 7 256V/16GB/512GB SSD/Intel Arc/Win 11 Home/1Y NBD/Ice Blue
SKU:
OKT-1025622873
Σε απόθεμα
€1,094.00| Βάρος | 1.67 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 14” |
| GPU Model | Arc Graphics |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
Διαθέσιμο
KINGSTON SSD SEDC600ME/1920G, 1920GB, SATA III, 2.5” With Encryption
SKU:
OKT-SEDC600ME/1920G
Σε απόθεμα
€1,095.00| Βάρος | 0.165 κ. |
|---|---|
| MTBF (Ώρες) | 2.000.000 |
| Ταχύτητα Εγγραφής (MB/S) | 530 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης (MB/S) | 560 |
| Διάσταση | 2.5” |
| Σύνδεση | SATA III 6Gb/s |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Kingston |
| Χωρ. Δίσκου | 1920GB |
Διαθέσιμο
INFOCUS NEMESIS II SERIES IN1026SL WXGA LASER
SKU:
0309.0019
Σε απόθεμα
€1,096.00| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Brand | InFocus |