Το προϊόν “Vengeance Valkyrie-V3 Ryzen 5-8400F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5050 8GB/ No Os Gaming PC” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Βλέπετε 2473–2484 από 3708 αποτελέσματαSorted by price: low to high
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
DELL 14 Plus 2in1 DB04250 16:10 FHD+ Touch/Ultra 7 256V/16GB/512GB SSD/Intel Arc/Win 11 Home/1Y NBD/Ice Blue
Σε απόθεμα
€1,094.00
SKU:
OKT-1025622873
Διαθέσιμο
KINGSTON SSD SEDC600ME/1920G, 1920GB, SATA III, 2.5” With Encryption
Σε απόθεμα
€1,095.00
SKU:
OKT-SEDC600ME/1920G
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop IdeaPad 5 2-in-1 14AKP10 14” WUXGA OLED/Ryzen AI 7-350/16GB/1TB/AMD Radeon Graphics/Win 11 Home/3Y CAR/Touch/Cosmic Blue
Σε απόθεμα
€1,098.00
SKU:
OKT-83KT0067GM
Διαθέσιμο
Vengeance Storm-X1 MSI Edition Ryzen 5-7600X/ 16GB DDR5/ 1TB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-STORM21TV2UNIX1
Διαθέσιμο
Vengeance Dominator-V8 Corsair Edition Ryzen 5-5700X/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RX 6600 8GB/ No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
€1,099.00
SKU:
GD-133DOMCORV8
Διαθέσιμο
Vengeance Guardian-T3 ASUS Edition Ryzen 5-7600/ 16GB DDR5/ 512GB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-133GUARDIANT3AS
Vengeance Oblivion-X105 Razer Edition Intel i5-14400F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/ RTX 4060 8GB/ No Os Gaming PC
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
SKU:
GD-OBLIVNVX2B06600105
Διαθέσιμο
Vengeance GhostOps-Α55 Ryzen 5-5500/ 32GB / 1TB SSD /RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC + Asus TUF Gaming VG246H1A IPS
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VEGHOSTOPSΑ55
| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Deepcool CG530 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Valkyrie-V3 Ryzen 5-8400F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5050 8GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
€1,099.00
SKU:
GD-VENVALKV3
Διαθέσιμο
Vengeance Genesis-V8 Ryzen 5-8400F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5050 8GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
€1,099.00
SKU:
GD-VENGENSIV8
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5050 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER Fire Dancing V3 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |