Διαθέσιμο
LENOVO PC IdeaCentre Mini 01IRH10R/Core5-210H/32GB/1TB SSD/Intel Graphics/Win 11 Home/2Y CAR/Luna Grey
SKU:
OKT-91B2002JGC
Σε απόθεμα
€1,093.00| Βάρος | 2.325 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | Intel Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home (GR / EN 64-bit) |
| Τύπος RAM | DDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core 5 |
Διαθέσιμο
Konica Minolta Bizhub 227 (Certified Refurbished)
SKU:
A7AK011X001
Σε απόθεμα
€1,093.68| Βάρος | 58 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Εκτύπωσης | Ασπρόμαυρο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 22-33 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| ADF | Ναι |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
Διαθέσιμο
DELL 14 Plus 2in1 DB04250 16:10 FHD+ Touch/Ultra 7 256V/16GB/512GB SSD/Intel Arc/Win 11 Home/1Y NBD/Ice Blue
SKU:
OKT-1025622873
Σε απόθεμα
€1,094.00| Βάρος | 1.67 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 14” |
| GPU Model | Arc Graphics |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
Διαθέσιμο
KINGSTON SSD SEDC600ME/1920G, 1920GB, SATA III, 2.5” With Encryption
SKU:
OKT-SEDC600ME/1920G
Σε απόθεμα
€1,095.00| Βάρος | 0.165 κ. |
|---|---|
| MTBF (Ώρες) | 2.000.000 |
| Ταχύτητα Εγγραφής (MB/S) | 530 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης (MB/S) | 560 |
| Διάσταση | 2.5” |
| Σύνδεση | SATA III 6Gb/s |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Kingston |
| Χωρ. Δίσκου | 1920GB |
Διαθέσιμο
INFOCUS NEMESIS II SERIES IN1026SL WXGA LASER
SKU:
0309.0019
Σε απόθεμα
€1,096.00| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Brand | InFocus |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop IdeaPad 5 2-in-1 14AKP10 14” WUXGA OLED/Ryzen AI 7-350/16GB/1TB/AMD Radeon Graphics/Win 11 Home/3Y CAR/Touch/Cosmic Blue
SKU:
OKT-83KT0067GM
Σε απόθεμα
€1,098.00| Βάρος | 1.9 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 7 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | Radeon 860M |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Διαθέσιμο
Vengeance Storm-X1 MSI Edition Ryzen 5-7600X/ 16GB DDR5/ 1TB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-STORM21TV2UNIX1
Σε απόθεμα
Original price was: €1,400.00.€1,099.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,099.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 7600X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Forge 100R |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Dominator-V8 Corsair Edition Ryzen 5-5700X/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RX 6600 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133DOMCORV8
Σε απόθεμα
€1,099.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Corsair 3000D RGB Airflow |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Guardian-T3 ASUS Edition Ryzen 5-7600/ 16GB DDR5/ 512GB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133GUARDIANT3AS
Σε απόθεμα
Original price was: €1,500.00.€1,099.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,099.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 7600 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | ASUS A21+ |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Vengeance Oblivion-X105 Razer Edition Intel i5-14400F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/ RTX 4060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-OBLIVNVX2B06600105
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
Original price was: €1,599.00.€1,099.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,099.00.| Βάρος | 18 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 14400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Lian Li – 011 Dynamic Razer |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance GhostOps-Α55 Ryzen 5-5500/ 32GB / 1TB SSD /RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC + Asus TUF Gaming VG246H1A IPS
SKU:
GD-VEGHOSTOPSΑ55
Σε απόθεμα
Original price was: €1,500.00.€1,099.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,099.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Deepcool CG530 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Valkyrie-V3 Ryzen 5-8400F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5050 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENVALKV3
Σε απόθεμα
€1,099.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5050 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |