Διαθέσιμο
Vengeance Genesis-V8 Ryzen 5-8400F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5050 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENGENSIV8
Σε απόθεμα
€1,099.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5050 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER Fire Dancing V3 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
DELL 14 Plus 2in1 DB04250 16:10 FHD+ Touch/Ultra 7 256V/16GB/1TB SSD/Intel Arc/Win 11 Home/1Y NBD/Ice Blue
SKU:
OKT-1022839086
Σε απόθεμα
€1,099.00| Βάρος | 1.67 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 14” |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| GPU Model | Arc Graphics |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
Διαθέσιμο
Vengeance Raptor-Ζ9 MSI Edition Ryzen 5-8400F / 16GB DDR5/ 512GB SSD / RX 9060 8GB/ No Os Gaming PC + MSI MAG 242C Curved Gaming Monitor
SKU:
GD-VENRPTRΖ9
Σε απόθεμα
Original price was: €1,349.00.€1,099.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,099.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MPG Pano 130R PZ |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Fusion-V2 MSI Edition Ryzen 7-5700/ 32GB / 1TB SSD /RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC + MSI Monitor 27″ PRO MP272PMG
SKU:
GD-VENUTRAV2F2
Σε απόθεμα
Original price was: €1,399.00.€1,099.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,099.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MPG Pano 130R PZ |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor Legion PRO 34WD-10 Gaming 34” WQHD OLED Curved, HDMi, Display Port, USB-C,RJ45,AMD FreeSync Premium Pro, Speakers, 3YearsW
SKU:
OKT-67C9UAC1EU
Σε απόθεμα
€1,100.00| Βάρος | 14.84 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 0.03ms |
| Φωτεινότητα | 275 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 34” |
| Ανάλυση Οθόνης | 3440 x 1440 (WQHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 21:9 |
| Αντίθεση | 1.500.000:1 |
| Refresh Rate | 240Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop Vivobook 15 X1504VA-BQ5575W 15.6” FHD IPS C7-120U/24GB/512GB SSD NVMe PCIe 4.0/Win 11 Ηome/2Y/Cool Silver
SKU:
OKT-90NB13Y2-M03AR0
Σε απόθεμα
€1,102.00| Βάρος | 4.119 κ. |
|---|---|
| Χωρ. Δίσκου | 512GB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | Intel Graphics |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core 7 |
Διαθέσιμο
Vengeance Storm-X18 MSI Edition Intel i5-13600KF/ 32GB DDR4/ 512GB SSD + 2TB HDD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-13600StormC24060KF322TB
Σε απόθεμα
Original price was: €1,550.00.€1,109.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,109.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 13600KF |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB, 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Forge 100R |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Infernal-V4 Ryzen 5-8400F/ 16GB DDR5/ 512GB SSD / RTX 5050 8GB/ No Os Gaming PC + Gigabyte GS25F2 25″ FHD Gaming Monitor ( US Keyboard )
SKU:
GD-VENINFRNLV4
Σε απόθεμα
Original price was: €1,299.00.€1,110.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,110.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5050 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MV8-TP |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
LENOVO PC ThinkCentre neo 50s G5/i7-14700/16GB/512GB/Intel UHD Graphics/DVD±RW/W11P/5Y NBD/Black
SKU:
OKT-12XD008YMG
Σε απόθεμα
€1,115.00| Βάρος | 6.35 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| GPU Model | Integrated Intel UHD Graphics 770 |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN/GR 64-bit |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i7 |
Διαθέσιμο
Vengeance Epic-V82 NZXT Edition Ryzen 7-5700/ 32GB / 1TB SSD /RX 9060 8GB/ No OS Gaming PC + Lenovo LEGION IPS Gaming Monitor 23.8″
SKU:
GD-01EPICV82
Σε απόθεμα
Original price was: €1,599.00.€1,115.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,115.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | NZXT H6 Flow |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop ExpertBook B3 B3405CCA-GR255H4D0X 14” 1920×12000/ U7 255H/16GB/1TB SSD NVMe 4.0/Win 11 Pro/3Y NBD/Gentle Gray
SKU:
OKT-90NX08L1-M045C0
Σε απόθεμα
€1,116.00| Βάρος | 2.45 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Imtel Graphics |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD NVMe |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop ExpertBook B3 B3605CCA-GR255H4D0X 16” 1920×1200 U7-255H/16GB/1TB SSD NVMe 4.0/Win 11 Pro/3Y NBD/Gentle Gray
SKU:
OKT-90NX08N1-M02CC0
Σε απόθεμα
€1,116.00| Βάρος | 2.63 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Brand | ASUS |
| GPU Model | Intel Graphics |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |