Διαθέσιμο
ASUS Laptop Vivobook 15 X1504VA-BQ5575W 15.6” FHD IPS C7-120U/24GB/512GB SSD NVMe PCIe 4.0/Win 11 Ηome/2Y/Cool Silver
SKU:
OKT-90NB13Y2-M03AR0
Σε απόθεμα
€1,102.00| Βάρος | 4.119 κ. |
|---|---|
| Χωρ. Δίσκου | 512GB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | Intel Graphics |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core 7 |
Διαθέσιμο
Vengeance Storm-X18 MSI Edition Intel i5-13600KF/ 32GB DDR4/ 512GB SSD + 2TB HDD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-13600StormC24060KF322TB
Σε απόθεμα
Original price was: €1,550.00.€1,109.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,109.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 13600KF |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB, 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Forge 100R |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Infernal-V4 Ryzen 5-8400F/ 16GB DDR5/ 512GB SSD / RTX 5050 8GB/ No Os Gaming PC + Gigabyte GS25F2 25″ FHD Gaming Monitor ( US Keyboard )
SKU:
GD-VENINFRNLV4
Σε απόθεμα
Original price was: €1,299.00.€1,110.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,110.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5050 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MV8-TP |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
LENOVO PC ThinkCentre neo 50s G5/i7-14700/16GB/512GB/Intel UHD Graphics/DVD±RW/W11P/5Y NBD/Black
SKU:
OKT-12XD008YMG
Σε απόθεμα
€1,115.00| Βάρος | 6.35 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| GPU Model | Integrated Intel UHD Graphics 770 |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN/GR 64-bit |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i7 |
Διαθέσιμο
Vengeance Epic-V82 NZXT Edition Ryzen 7-5700/ 32GB / 1TB SSD /RX 9060 8GB/ No OS Gaming PC + Lenovo LEGION IPS Gaming Monitor 23.8″
SKU:
GD-01EPICV82
Σε απόθεμα
Original price was: €1,599.00.€1,115.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,115.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | NZXT H6 Flow |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop ExpertBook B3 B3405CCA-GR255H4D0X 14” 1920×12000/ U7 255H/16GB/1TB SSD NVMe 4.0/Win 11 Pro/3Y NBD/Gentle Gray
SKU:
OKT-90NX08L1-M045C0
Σε απόθεμα
€1,116.00| Βάρος | 2.45 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Imtel Graphics |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD NVMe |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop ExpertBook B3 B3605CCA-GR255H4D0X 16” 1920×1200 U7-255H/16GB/1TB SSD NVMe 4.0/Win 11 Pro/3Y NBD/Gentle Gray
SKU:
OKT-90NX08N1-M02CC0
Σε απόθεμα
€1,116.00| Βάρος | 2.63 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Brand | ASUS |
| GPU Model | Intel Graphics |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Διαθέσιμο
Vengeance Gotham-Z58 Ryzen 7-5700X/ 32GB DDR4 / 1TB SSD /RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133VENGOTHZ58
Σε απόθεμα
Original price was: €1,299.00.€1,119.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,119.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MV8-TP |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Thermaltake Intel i7-10700F/ 16GB/ 240GB SSD + 1TB HDD/ nVidia RTX 3070 8GB Gaming PC
SKU:
GD-002NEW
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
Original price was: €1,498.00.€1,124.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,124.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H410 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i7 10700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB, 240 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3070 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Thermaltake MT |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkBook 16 G7 ARP 16” WUXGA IPS/R7-7735HS/32GB/1TB SSD/AMD Radeon 680M Graphics/Win 11 Pro/3Y NBD/Arctic Grey
SKU:
OKT-21MW001PGM
Σε απόθεμα
€1,124.00| Βάρος | 3.67 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Radeon Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 7 |
Διαθέσιμο
DELL Pro Slim QCS1250/U5 235/16GB/512GB SSD/UHD Graphics/Win 11 Pro/5Y Prosupport NBD
SKU:
OKT-1026742660--3
Σε απόθεμα
€1,126.00| Βάρος | 5.73 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ultra 5 |
Διαθέσιμο
Vengeance Hunter-V2 Asus Edition Ryzen 7-5700X/ 32GB / 512TB SSD /RTX 4060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VESPIDERX7RMISTV2
Σε απόθεμα
Original price was: €1,450.00.€1,129.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,129.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | ASUS TUF GT502 White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |