Το προϊόν “LEGRAND UPS KEOR DK2, Online LCD 2000VA 311341” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Βλέπετε 2509–2520 από 3708 αποτελέσματαSorted by price: low to high
Διαθέσιμο
Vengeance Warlord-V2 Ryzen 5-8400F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5050 8GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
€1,139.00
SKU:
GD-VENWARLV2
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5050 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Deepcool CG530 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Warlord-V69 Ryzen 5-8400F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5050 8GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
€1,139.00
SKU:
GD-VENWARLV69
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5050 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MV8-TP White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Velocity-V8 Ryzen 7-5700X/ 16GB / 512GB SSD /RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENSTLTGMDOMNV8VEL
Διαθέσιμο
LENOVO PC ThinkCentre neo 50s G6/Ultra 7-265/16GB/1TB/Intel Graphics/DVD±RW/W11P/5Y NBD/Raven Black
Σε απόθεμα
€1,143.00
SKU:
OKT-13DM003EMG
Διαθέσιμο
Vengeance Infernal-V5 Ryzen 5-8400F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5050 8GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENINFRNLV5
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5050 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MV8-TP |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
ASUS Laptop TUF Gaming A16 FA608UH-RV027W 16” 1920×1200 WUXGA 165Hz R7-260/16GB/1TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5050 8GB/Win 11 Home/2Y/Jaeger Gray
Σε απόθεμα
€1,148.00
SKU:
OKT-90NR0KS1-M00290
Διαθέσιμο
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Rogue-V6 Cooler Master Ryzen 5-8400F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5070 12GB/ No Os Gaming PC
Εκτός αποθέματος
SKU:
GD-VENCMRGV6
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B650 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | CoolerMaster Masterbox MB311L ARGB |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Nocturne-V2 Ryzen 5-8400F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5050 8GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
€1,149.00
SKU:
GD-VENNCV2
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5050 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Blast |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Valkyrie-V8 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENVALKV8
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER Firebase X5 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |