Διαθέσιμο
LENOVO PC ThinkCentre neo 50t G5/i7-14700/16GB/512GB SSD/Intel UHD Graphics/DVD±RW/W11P/5Y NBD/Black
SKU:
OKT-12UD0053MG
Σε απόθεμα
€1,136.00| Βάρος | 7 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| GPU Model | Integrated Intel UHD Graphics 770 |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN/GR 64-bit |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i7 |
BENQ MW855UST+ PROJECTOR – WXGA – 3500 LUMENS – WHITE
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€1,139.00| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Brand | BenQ |
Διαθέσιμο
Vengeance Warlord-V2 Ryzen 5-8400F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5050 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENWARLV2
Σε απόθεμα
€1,139.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5050 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Deepcool CG530 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Warlord-V69 Ryzen 5-8400F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5050 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENWARLV69
Σε απόθεμα
€1,139.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5050 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MV8-TP White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Velocity-V8 Ryzen 7-5700X/ 16GB / 512GB SSD /RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENSTLTGMDOMNV8VEL
Σε απόθεμα
€1,139.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Aqua |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
LENOVO PC ThinkCentre neo 50s G6/Ultra 7-265/16GB/1TB/Intel Graphics/DVD±RW/W11P/5Y NBD/Raven Black
SKU:
OKT-13DM003EMG
Σε απόθεμα
€1,143.00| Βάρος | 6.3 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| GPU Model | Integrated Intel Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN/GR 64-bit |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ultra 7 |
Διαθέσιμο
Vengeance Infernal-V5 Ryzen 5-8400F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5050 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENINFRNLV5
Σε απόθεμα
Original price was: €1,199.00.€1,145.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,145.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5050 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MV8-TP |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
LEGRAND UPS KEOR DK2, Online LCD 2000VA 311341
SKU:
OKT-311341
Σε απόθεμα
€1,147.00| Βάρος | 28.4 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB, RS-232 |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 4 |
| Waveform Output | Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 1980W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 2000VA |
| Τύπος Συσκευής | Online |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LEGRAND |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop TUF Gaming A16 FA608UH-RV027W 16” 1920×1200 WUXGA 165Hz R7-260/16GB/1TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5050 8GB/Win 11 Home/2Y/Jaeger Gray
SKU:
OKT-90NR0KS1-M00290
Σε απόθεμα
€1,148.00| Βάρος | 3.18 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | GeForce RTX 5050 |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD NVMe |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 7 |
Διαθέσιμο
KINGSTON SSD SEDC600M/1920G, 1920GB, SATA III, 2.5”
SKU:
OKT-SEDC600M/1920G
Σε απόθεμα
€1,148.00| Βάρος | 0.165 κ. |
|---|---|
| MTBF (Ώρες) | 2.000.000 |
| Ταχύτητα Εγγραφής (MB/S) | 530 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης (MB/S) | 560 |
| Διάσταση | 2.5” |
| Σύνδεση | SATA III 6Gb/s |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Kingston |
| Χωρ. Δίσκου | 1920GB |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Rogue-V6 Cooler Master Ryzen 5-8400F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5070 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENCMRGV6
Εκτός αποθέματος
Original price was: €1,579.00.€1,149.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,149.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B650 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | CoolerMaster Masterbox MB311L ARGB |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Nocturne-V2 Ryzen 5-8400F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5050 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENNCV2
Σε απόθεμα
€1,149.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5050 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Blast |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |