Διαθέσιμο
Vengeance Fusion-V3 MSI Edition Ryzen 7-5700X/ 32GB / 1TB SSD /RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC + MSI Monitor 27″ PRO MP272PMG
SKU:
GD-VENUTRAVF3
Σε απόθεμα
Original price was: €1,349.00.€1,149.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,149.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MPG Pano 130R PZ |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Fusion-V5 MSI Edition Ryzen 7-8700F/ 16GB DDR5/ 512GB SSD /RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC + MSI Monitor 27″ PRO MP272PMG
SKU:
GD-VENUTRAVF5
Σε απόθεμα
Original price was: €1,399.00.€1,149.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,149.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MPG Pano 130R PZ |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
HP DesignJet T630 24-in Printer 2025 edition
SKU:
5HB09D
Σε απόθεμα
€1,150.00| Βάρος | 28.9 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος | 36″ |
Διαθέσιμο
DELL 16 DC16251 16” FHD+/Core 7 150U/16GB/1TB SSD/NVIDIA MX570A/Win 11 Pro/3Y NBD/Platinum Silver
SKU:
OKT-1030455747
Σε απόθεμα
€1,150.00| Βάρος | 2.84 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | GeForce MX570A |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core 7 |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkBook 16 G7 QOY 16” WUXGA IPS/Snapdragon X Plus X1P-42-100/32GB/1TB SSD/Qualcomm Adreno/Win 11 Pro/3Y NBD/Luna Grey
SKU:
OKT-21NH000FGM
Σε απόθεμα
€1,154.00| Βάρος | 3.67 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Snapdragon X Plus |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Adreno |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
Διαθέσιμο
APC Smart UPS SRT1000XLI 1000VA On Line
SKU:
OKT-SRT1000XLI
Σε απόθεμα
€1,157.00| Βάρος | 29.6 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB, RS-232, SmartSlot |
| Μπαταρία | APCRBC155 |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 3 |
| Waveform Output | Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 1000W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 1000VA |
| Τύπος Συσκευής | Online |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | APC |
Διαθέσιμο
LENOVO PC ThinkCentre M70q Tiny G6/Ultra7-265T/16GB/512GB/Intel Graphics/Win 11 Pro/3Y NBD/Black
SKU:
OKT-13A4000JMG
Σε απόθεμα
€1,158.00| Βάρος | 2.85 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Integrated Intel Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN/GR 64-bit |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ultra 7 |
Διαθέσιμο
Vengeance Kraken-X58 Ryzen 5-8400F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/ RTX 5060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENKRKX58
Σε απόθεμα
Original price was: €1,209.00.€1,159.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,159.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | AURA GC10 White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Hydra-V5 Intel i5-14400F/ 32GB/ 1TB SSD/ RΤX 5060 8GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENHYDRV5
Σε απόθεμα
€1,159.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | i5 14400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Raptor-Ζ87 MSI Edition Ryzen 7-8700F / 16GB DDR5/ 512GB SSD / RX 9060 8GB/ No Os Gaming PC + MSI MAG 242C Curved Gaming Monitor
SKU:
GD-VENRPTRVΖ87
Σε απόθεμα
Original price was: €1,449.00.€1,159.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,159.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MPG Pano 130R PZ |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Sergeant-V73 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5 / 512GB SSD /RTX 5060 Ti 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENSRGNTV73
Σε απόθεμα
Original price was: €1,368.00.€1,159.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,159.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 Ti 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER Fire Dancing V3 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Sergeant-V80 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5 / 512GB SSD /RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENSRGNTV80
Σε απόθεμα
Original price was: €1,349.00.€1,159.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,159.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER Fire Dancing V3 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |