Διαθέσιμο
Vengeance Kraken-X58 Ryzen 5-8400F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/ RTX 5060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENKRKX58
Σε απόθεμα
Original price was: €1,209.00.€1,159.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,159.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | AURA GC10 White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Hydra-V5 Intel i5-14400F/ 32GB/ 1TB SSD/ RΤX 5060 8GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENHYDRV5
Σε απόθεμα
€1,159.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | i5 14400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Raptor-Ζ87 MSI Edition Ryzen 7-8700F / 16GB DDR5/ 512GB SSD / RX 9060 8GB/ No Os Gaming PC + MSI MAG 242C Curved Gaming Monitor
SKU:
GD-VENRPTRVΖ87
Σε απόθεμα
Original price was: €1,449.00.€1,159.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,159.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MPG Pano 130R PZ |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Sergeant-V73 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5 / 512GB SSD /RTX 5060 Ti 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENSRGNTV73
Σε απόθεμα
Original price was: €1,368.00.€1,159.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,159.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 Ti 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER Fire Dancing V3 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Sergeant-V80 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5 / 512GB SSD /RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENSRGNTV80
Σε απόθεμα
Original price was: €1,349.00.€1,159.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,159.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER Fire Dancing V3 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Pro-V2 Ryzen 7-5700Χ/ 16GB / 512GB SSD /RX 9060 XT 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENGMCGPV2
Σε απόθεμα
€1,159.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER Fire Dancing V3 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
DELL 14 Plus 2in1 DB04250 14″ FHD+Touch/Ultra 7 256V/16GB/512GB SSD/Intel Arc/Win 11 Home/1Y NBD/Ice Blue
SKU:
OKT-1031558323
Σε απόθεμα
€1,164.00| Βάρος | 1.67 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Brand | DELL |
| GPU Model | Arc Graphics |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkBook 16 G8 IAL 16” WUXGA IPS/Ultra7-255H/16GB/512GB SSD/Intel Graphics/Win 11 Pro/3Y NBD/Arctic Grey
SKU:
OKT-21SK0096GM
Σε απόθεμα
€1,165.00| Βάρος | 2.8 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB M.2 SSD |
Διαθέσιμο
MSI Laptop Cyborg A15 AI B2HWEKG 15.6” FHD IPS 144Hz R7 260/16GB/1TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5050 8GB/Win 11 Home/2Y/Translucent Black
SKU:
OKT-9S7-15QL42-084
Σε απόθεμα
€1,165.00| Βάρος | 3.69 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1080 144hz |
| Μέγεθος Οθόνης | 15.6” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 7 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | GeForce RTX 5050 |
| Brand | MSI |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD NVMe |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkBook 14 G8 IAL 14” WUXGA IPS/Ultra5-225U/32GB/1TB SSD/Intel Graphics/Win 11 Pro/3Y NBD/Arctic Grey
SKU:
OKT-21SJ0082GM
Σε απόθεμα
€1,168.00| Βάρος | 2.17 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 14” |
| GPU Model | Graphics |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 5 |
Διαθέσιμο
ASUS Monitor ROG Swift PG27UCDM 27” 4K 3840×2160 1ms 240Hz, HDMI, DisplayPort,usb-c, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-90LM0B30-B01971
Σε απόθεμα
€1,168.00| Βάρος | 12.4 κ. |
|---|---|
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 2 |
| Display Port | 1 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | ASUS |
| Refresh Rate | 240Hz |
| Χρόνος Aπόκρισης | 0.03ms |
| Φωτεινότητα | 1000 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1.500.000:1 |
Διαθέσιμο
Vengeance Kraken-V8 Ryzen 5-8400F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGKRAKENV8
Σε απόθεμα
Original price was: €1,349.00.€1,169.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,169.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Aigo |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |