Διαθέσιμο
LENOVO PC IdeaCentre Mini 01IRH10R/Core7-240H/32GB/1TB SSD/Intel Graphics/Win 11 Home/2Y CAR/Luna Grey
SKU:
OKT-91B2002KGC
Σε απόθεμα
€1,191.00| Βάρος | 2.325 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | Intel Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home (GR / EN 64-bit) |
| Τύπος RAM | DDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core 7 |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad E16 G3 16” WUXGA IPS/R5-230/16GB/512GB SSD/AMD Radeon 760M Graphics/Win 11 Pro/3Y NBD/Black
SKU:
OKT-21ST001HGM
Σε απόθεμα
€1,192.00| Βάρος | 2.8 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 5 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB M.2 SSD |
Διαθέσιμο
DELL 14 Plus 2in1 DB04250 16:10 FHD+ Touch/Ultra 7 256V/16GB/1TB SSD/Intel Arc/Win 11 Pro/3Y NBD/Ice Blue
SKU:
OKT-1030454478
Σε απόθεμα
€1,195.00| Βάρος | 1.67 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Arc Graphics |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
Διαθέσιμο
Vengeance Fury-X1 Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD/ RTX 4060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-00urX14060
Σε απόθεμα
€1,199.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Endorfy Ventum 200 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Inferno-X1 Lian-Li Edition Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD/ RTX 4060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-LLX14060N
Σε απόθεμα
€1,199.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Lian Li 205 Mesh |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Aero-V8 Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD + 2TB HDD/ RTX 4060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-00SB040602TB
Σε απόθεμα
€1,199.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB, 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool SI |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Dominator-V9 Corsair Edition Ryzen 5-5500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RX 6600 8GB/ No OS Gaming PC + Samsung Odyssey G32A VA Gaming Monitor 24″
SKU:
GD-133DOMCORV9
Σε απόθεμα
€1,199.00| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Corsair 3000D RGB Airflow |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Kraken-V3 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5060 Ti 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGKRAKENV3
Εκτός αποθέματος
Original price was: €1,599.00.€1,199.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,199.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 Ti 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Aigo |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Kraken-V9 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGKRAKENV9
Σε απόθεμα
Original price was: €1,389.00.€1,199.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,199.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Aigo |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance GhostOps-Α57 Ryzen 7-5700X/ 32GB / 1TB SSD /RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC + Asus TUF Gaming VG246H1A IPS
SKU:
GD-VEGHOSTOPSΑ57
Σε απόθεμα
Original price was: €1,500.00.€1,199.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,199.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Deepcool CG530 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Warlord-V3 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5050 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENWARLV3
Σε απόθεμα
€1,199.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5050 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Deepcool CG530 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Infinity-V8 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/ RΤX 5060 8GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENCINFV8
Σε απόθεμα
Original price was: €1,299.00.€1,199.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,199.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Blast |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |