Το προϊόν “Vengeance Guardian-X2 Cooler Master Edition Ryzen 5-5500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Βλέπετε 2569–2580 από 3709 αποτελέσματαSorted by price: low to high
Διαθέσιμο
Vengeance Reactor-X4 Intel Ultra 5-225F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/ RΤX 5050 8GB / No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENREACTX4
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H810 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | Ultra 5 225F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5050 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Blast |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance GhostOps-S87 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RX 9060 8GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VEGHOSTOPSS87
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Deepcool CG530 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Gotham-M8 MSI Edition Ryzen 5-7500X3D/ 32GB DDR5/ 512GB SSD/RX 9060 8GB/ No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENGGTMM8
Διαθέσιμο
Vengeance Hype-V96 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 9060 8GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VEGHYPEV96
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamemax Hype |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Epic-V77 NZXT Edition Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RX 9060 8GB/ No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-01EPICV77
Διαθέσιμο
Vengeance Sergeant-V88 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5060 Ti 8GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENSRGNTV88
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 Ti 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER Fire Dancing V3 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Esports Competitive-V3 Ryzen 7-5700/ 32GB/ 1TB SSD / RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
€1,199.00
SKU:
GD-VENESPCOMPV3
Διαθέσιμο
Vengeance Esports Competitive-V22 Ryzen 7-5700/ 16GB/ 1TB SSD / RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC + Xiaomi A27i IPS Monitor 27″ FHD
Σε απόθεμα
€1,199.00
SKU:
GD-VENESPCOMPV22
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Pro-V4 Ryzen 7-5700Χ/ 16GB / 1TB SSD /RX 9060 XT 16GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
€1,199.00
SKU:
GD-VENGMCGPV4
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER Fire Dancing V3 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Be Quiet Edition Ryzen 5-5600X/ 16GB/ 512GB SSD/ RTX 3060 12GB/ No Os Gaming PC
Εκτός αποθέματος
€1,200.00
SKU:
GD-100
Διαθέσιμο
Vengeance MSI Edition Ryzen 5 5500/ 16GB/ 512GB SSD/RX 6600 8GB/ No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
€1,200.00
SKU:
GD-01LJ0821NEW
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Phantom MSI Edition Ryzen 5 5500/ 16GB/ 512GB SSD/RΤΧ 3060 12GB/ No OS Gaming PC
Εκτός αποθέματος
€1,200.00
SKU:
GD-01PH0821