Μη Διαθέσιμο
Vengeance Kraken-V3 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5060 Ti 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGKRAKENV3
Εκτός αποθέματος
Original price was: €1,599.00.€1,199.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,199.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 Ti 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Aigo |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Kraken-V9 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGKRAKENV9
Σε απόθεμα
Original price was: €1,389.00.€1,199.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,199.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Aigo |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance GhostOps-Α57 Ryzen 7-5700X/ 32GB / 1TB SSD /RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC + Asus TUF Gaming VG246H1A IPS
SKU:
GD-VEGHOSTOPSΑ57
Σε απόθεμα
Original price was: €1,500.00.€1,199.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,199.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Deepcool CG530 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Warlord-V3 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5050 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENWARLV3
Σε απόθεμα
€1,199.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5050 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Deepcool CG530 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Infinity-V8 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/ RΤX 5060 8GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENCINFV8
Σε απόθεμα
Original price was: €1,299.00.€1,199.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,199.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Blast |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Reactor-X4 Intel Ultra 5-225F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/ RΤX 5050 8GB / No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENREACTX4
Σε απόθεμα
Original price was: €1,399.00.€1,199.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,199.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H810 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | Ultra 5 225F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5050 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Blast |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance GhostOps-S87 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RX 9060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGHOSTOPSS87
Σε απόθεμα
Original price was: €1,499.00.€1,199.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,199.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Deepcool CG530 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Gotham-M8 MSI Edition Ryzen 5-7500X3D/ 32GB DDR5/ 512GB SSD/RX 9060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENGGTMM8
Σε απόθεμα
Original price was: €1,449.00.€1,199.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,199.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5-7500X3D |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG FORGE M100A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Hype-V96 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 9060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGHYPEV96
Σε απόθεμα
Original price was: €1,499.00.€1,199.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,199.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamemax Hype |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Epic-V77 NZXT Edition Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RX 9060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01EPICV77
Σε απόθεμα
Original price was: €1,529.00.€1,199.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,199.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | NZXT H6 Flow |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Sergeant-V88 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5060 Ti 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENSRGNTV88
Σε απόθεμα
Original price was: €1,419.00.€1,199.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,199.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 Ti 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER Fire Dancing V3 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Esports Competitive-V3 Ryzen 7-5700/ 32GB/ 1TB SSD / RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENESPCOMPV3
Σε απόθεμα
€1,199.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Blast |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |