Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-V3 MSI Edition Ryzen 5-7600/ 16GB DDR5/ 1TB SSD/RX 7600 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01GHOXV3Y78
Σε απόθεμα
€1,200.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 7600 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-V8 MSI Edition Ryzen 5-5500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01GHOXV34060N
Σε απόθεμα
€1,200.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Shadow MSI Edition Ryzen 5-4500/ 32GB/ 480GB SSD + 2TB HDD/RTX 3060 12GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01ShAD5X2TB32
Εκτός αποθέματος
€1,200.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 4500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB, 480 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3060 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Forge 111R |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Arkham-X1 MSI Edition i5-14400F/ 16GB / 512GB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01GARKHAMX1
Σε απόθεμα
€1,200.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 14400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Guardian-X2 Cooler Master Edition Ryzen 5-5500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133GUARDIANX2
Σε απόθεμα
€1,200.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Cooler Master CMP 510 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Guardian-X4 Cooler Master Edition Ryzen 5-5500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RX 6600 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133GUARDIANX4
Σε απόθεμα
€1,200.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Cooler Master CMP 510 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Guardian-X49 Cooler Master Edition Ryzen 5-5500/ 32GB DDR4/ 1TB SSD/RX 6600 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133GUARDIANX49
Σε απόθεμα
€1,200.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Cooler Master CMP 510 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop V16 V3607VM-RP031WS 16” 1920×1200 144Hz Core 7 240H/16GB/1 TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVIDIA GeForce RTX 5060/Win 11 Home/2Y/Matte Black
SKU:
OKT-90NB16K1-M001X0
Σε απόθεμα
€1,200.00| Βάρος | 5.47 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core 7 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | GeForce RTX 5060 |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB PCIe SSD |
Διαθέσιμο
DELL Pro Micro QCM1250/U7-265T/16GB/512GB SSD/UHD Graphics/Win 11 Pro/5Y Prosupport NBD
SKU:
OKT-1029364717
Σε απόθεμα
€1,202.00| Βάρος | 2.72 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ultra 7 |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkBook 16 G8 IAL 16” WUXGA IPS/Ultra5-225U/32GB/1TB SSD/Integrated Intel Graphics/Win 11 Pro/3Y NBD/Arctic Grey
SKU:
OKT-21SK008LGM
Σε απόθεμα
€1,205.00| Βάρος | 3.67 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 5 |
Διαθέσιμο
LENOVO PC ThinkCentre neo 50s G6/Ultra 5-225/32GB/1TB/Intel Graphics/DVD±RW/W11P/5Y NBD/Raven Black
SKU:
OKT-13DM003GMG
Σε απόθεμα
€1,205.00| Βάρος | 6.3 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ultra 5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN/GR 64-bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | Integrated Intel Graphics |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
Διαθέσιμο
DELL 14 Plus 2in1 DB04250 14″ FHD+Touch/Ultra 7 256V/16GB/1TB SSD/Intel Arc/Win 11 Home/1Y NBD/Ice Blue
SKU:
OKT-1030982089
Σε απόθεμα
€1,213.00| Βάρος | 1.67 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Brand | DELL |
| GPU Model | Arc Graphics |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |