Το προϊόν “DELL 16 DC16251 16” FHD+/Core 7 150U/32GB/1TB SSD/Intel Graphics/Win 11 Home/1Y NBD/Platinum Silver” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Βλέπετε 2605–2616 από 3706 αποτελέσματαSorted by price: low to high
Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-W56 Intel Ultra 5-225F / 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENGHOSTW56
Διαθέσιμο
Vengeance Stealth-V2 Ryzen 5-9500F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENSTLTHV2
Διαθέσιμο
Vengeance Chaos-V84 MSI Edition Ryzen 5-8400F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD / RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENCHAV84
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Pano |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Commander-V8 MSI Edition Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENCOMMNDRV8
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MPG Pano 130R PZ |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Arkham-X2 MSI Edition i5-14400F/ 32GB / 512GB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
€1,245.00
SKU:
GD-01GARKHAMX2
Διαθέσιμο
ASUS Laptop ASUS Vivobook 16 M1607GA-MB004W 16” WUXGA IPS /Ryzen AI 7 445/16GB/512GB SSD NVMe PCIe 4.0/Win 11 Home/2Y/Quiet Blue
Σε απόθεμα
€1,245.00
SKU:
OKT-90NB16Z1-M005Z0
Διαθέσιμο
Vengeance Spider-V19 Asus Edition Ryzen 7-5700/ 32GB / 512TB SSD /RTX 4060 8GB/ No Os Gaming PC + ASUS TUF Gaming VG246H1A
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VESPIDERX7RX7800V19
Διαθέσιμο
Vengeance Kraken-V76 Ryzen 5-7600/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VEGKRAKENV76
Διαθέσιμο
Vengeance Hydra-V52 Ryzen 7-5700X/ 32GB/ 1TB SSD/ RΤX 5060 8GB / No OS Gaming PC + ASRock PG27FF1A IPS HDR Gaming Monitor 27″
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENHYDRV52
| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Overlord-V22 Ryzen 7-5700X/ 32GB/ 1TB SSD/ RΤX 5060 8GB / No OS Gaming PC + ASRock PG27FF1A IPS HDR Gaming Monitor 27″
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENOVRLC22
| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Reactor-X5 Intel Ultra 5-225F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/ RTX 5060 8GB / No OS Gaming PC
Σε απόθεμα
SKU:
GD-VENREACTX5
| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H810 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | Ultra 5 225F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Blast |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Kolink Edition Intel i5-12400F/ 16GB/ 512GB SSD/ RTX 3060 12GB/ No Os Gaming PC
Εκτός αποθέματος
€1,250.00
SKU:
GD-0IK156