- Το προϊόν DPR Small Label Unwinder έχει αφαιρεθεί από το καλάθι σας επειδή δεν είναι πια διαθέσιμο προς αγορά. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε μαζί μας αν χρειάζεστε βοήθεια.
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Διαθέσιμο
Konica Minolta Bizhub C4001i
SKU:
Minolta Bizhub C4001i
Σε απόθεμα
€0.00| Βάρος | 35 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 42 × 52.8 × 57.2 cm |
| Χρώμα Εκτύπωσης | Έγχρωμο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 40/40 σελ./λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB, Wi-Fi |
Διαθέσιμο
Konica Minolta Bizhub 4701i
SKU:
Minolta Bizhub 4701i
Σε απόθεμα
€0.00| Βάρος | 29 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 42 × 52.8 × 47.3 cm |
| Χρώμα Εκτύπωσης | Ασπρόμαυρο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 47 σελ./ λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB, Wi-Fi |
Διαθέσιμο
Konica Minolta Bizhub 5001i
SKU:
Minolta Bizhub 5001i
Σε απόθεμα
€0.00| Βάρος | 13.1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40.2 × 39.6 × 31.9 cm |
| Χρώμα Εκτύπωσης | Ασπρόμαυρο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 50 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB, Wi-Fi |
Διαθέσιμο
Konica Minolta Bizhub 4201i
SKU:
Minolta Bizhub 4201i
Σε απόθεμα
€0.00| Βάρος | 12.3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37.3 × 38.8 × 28.9 cm |
| Χρώμα Εκτύπωσης | Ασπρόμαυρο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 42 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB, Wi-Fi |
GRAFCUT 52H
SKU:
GRAFCUT 52H
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€0.00| Βάρος | 426 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 150 × 108 × 150 cm |
| Brand | GRAFCUT |
GRAFCUT G80H
SKU:
GRAFCUT G80H
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€0.00| Βάρος | 900 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 205 × 174 × 173 cm |
| Brand | GRAFCUT |
GRAFCUT 73H
SKU:
GRAFCUT 73H
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€0.00| Βάρος | 669 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 175 × 125 × 164 cm |
| Brand | GRAFCUT |
GRAFCUT 73E
SKU:
GRAFCUT 73E
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€0.00| Βάρος | 649 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 175 × 125 × 164 cm |
| Brand | GRAFCUT |