Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Yoga 7 2-in-1 14AKP10 14” 2.8K OLED/Ryzen AI 7-350/32GB/1TB/AMD Radeon Graphics/Win 11 Home/3Y Premium/Seashell
SKU:
OKT-83JR001QGM
Σε απόθεμα
€1,280.00| Βάρος | 2.46 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 7 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | Radeon 860M Graphics |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Vengeance Storm-X15 MSI Edition Intel i5-13600KF/ 32GB DDR4/ 512GB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC + MSI Optix G27C4 VA Curved Gaming Monitor 27″
SKU:
GD-13600StormC24060KF32BN
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
Original price was: €1,750.00.€1,284.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,284.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 13600KF |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Forge 100R |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Vengeance Storm-X15 MSI Edition Intel i5-13600KF/ 32GB DDR4/ 512GB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC + MSI Optix G27C4 VA Curved Gaming Monitor 27″
SKU:
GD-13600StormC24060KF32ΒΝ
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
Original price was: €1,550.00.€1,284.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,284.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610, Δεν έχει οριστεί |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 13600KF |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Forge 100R |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Stealth-V55 Ryzen 5-8400F/ 16GB DDR5 / 512GB SSD /RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC + Xiaomi A27i IPS Monitor 27″ FHD
SKU:
GD-VENSTLTHV55
Σε απόθεμα
€1,284.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek NYX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Arkham-V15 MSI Edition Ryzen 5-7600/ 16GB DDR5/ 512GB SSD /RΤX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-VENARKV15
Σε απόθεμα
€1,285.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG FORGE M100A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Knight-M1 Asus Edition Ryzen 5-7600/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-021KNIGHTM1ASUS
Εκτός αποθέματος
€1,288.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 7600 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | ASUS A21+ |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Roanok-V2 MSI Edition Intel Ultra 5-225F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENROAKV2
Σε απόθεμα
Original price was: €1,359.00.€1,289.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,289.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H810 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | Ultra 5 225F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Pano |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
DELL Pro 16 PC16255 16” FHD+/AMD Ryzen 5 220/16GB/512GB SSD/AMD Radeon 740M/Win 11 Pro/3Y Prosupport NBD/Magnetite
SKU:
OKT-1030773380
Σε απόθεμα
€1,289.00| Βάρος | 2.84 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Brand | DELL |
| GPU Model | Radeon 740M |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Διαθέσιμο
LENOVO Thinkcentre All In One PC neo 50a 27 G5 27” FHD IPS Touch/i7-13620H/32GB/1TB SSD/Intel UHD Graphics/Win 11 Pro/5Y NBD/Luna Grey
SKU:
OKT-12SB0014MG
Σε απόθεμα
€1,296.00| Βάρος | 16.5 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i7 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro EN/GR 64bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | Intel UHD Graphics |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| HDMI | 2 |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| CPU Model | 13620H |
| Κάρτα Γραφικών | Intel |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkBook 14 G8 IAL 14” WUXGA IPS/Ultra7-255H/32GB/1TB SSD/Intel Arc Graphics/Win 11 Pro/3Y NBD/Arctic Grey
SKU:
OKT-21SJ0083GM
Σε απόθεμα
€1,296.00| Βάρος | 2.31 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | Arc Graphics |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Aerocool Edition Python Intel i5-12400F/ 16GB/ 512GB M.2 NVME/ RTX 3060 Ti 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-0PG4156
Εκτός αποθέματος
Original price was: €1,499.00.€1,299.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,299.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 12400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3060 Ti 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Python |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance PhantomX MSI Edition i5-13600KF/ 16GB/ 512GB SSD/RΤΧ 3060 12GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01PHΧ0321
Εκτός αποθέματος
Original price was: €1,600.00.€1,299.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,299.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 13600KF |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3060 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |