Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Dominator-V8 Ryzen 7-5700X/ 32GB / 1TB SSD /RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENSTLTGMDOMNV8
Σε απόθεμα
€1,269.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek NYX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Inferno-V8 Ryzen 7-5700X/ 32GB / 1TB SSD /RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENSTLTGMDOMNV8INF
Σε απόθεμα
€1,269.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Aqua |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
INFOCUS LIGHTPRO ADVANCED LCD SERIES WUXGA IN1039
SKU:
0305.0022
Σε απόθεμα
€1,270.00| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Brand | InFocus |
Διαθέσιμο
Kingston FURY Renegade G5 PCIe 5.0 NVMe M.2 SSD , 4TB
SKU:
OKT-SFYR2S/4T0
Σε απόθεμα
€1,270.00| Βάρος | 0.1 κ. |
|---|---|
| MTBF (Ώρες) | 2.000.000 |
| Ταχύτητα Εγγραφής (MB/S) | 14,000 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης (MB/S) | 14,800 |
| Διάσταση | M.2 |
| Σύνδεση | PCI-Express 5.0×4 |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Kingston |
| Χωρ. Δίσκου | 4096GB |
Διαθέσιμο
Vengeance Chaos-X87 MSI Edition Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD / RX 9060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENCHAX87
Σε απόθεμα
Original price was: €1,499.00.€1,279.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,279.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Pano |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Raptor-Z2 MSI Edition Ryzen 5-8400F / 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 9060 8GB/ No Os Gaming PC + MSI MAG 242C Curved Gaming Monitor
SKU:
GD-VENRPTRZ2
Σε απόθεμα
Original price was: €1,450.00.€1,279.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,279.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MPG Pano 130R PZ |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Arena-V2 Ryzen 7-8700F/ 16GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENSTLTHVARV2
Σε απόθεμα
€1,279.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek NYX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Yoga 7 2-in-1 14AKP10 14” 2.8K OLED/Ryzen AI 7-350/32GB/1TB/AMD Radeon Graphics/Win 11 Home/3Y Premium/Tidal Teal
SKU:
OKT-83JR001UGM
Σε απόθεμα
€1,280.00| Βάρος | 2.46 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 7 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | Radeon 860M Graphics |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Yoga 7 2-in-1 14AKP10 14” 2.8K OLED/Ryzen AI 7-350/32GB/1TB/AMD Radeon Graphics/Win 11 Home/3Y Premium/Seashell
SKU:
OKT-83JR001QGM
Σε απόθεμα
€1,280.00| Βάρος | 2.46 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 7 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | Radeon 860M Graphics |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Vengeance Storm-X15 MSI Edition Intel i5-13600KF/ 32GB DDR4/ 512GB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC + MSI Optix G27C4 VA Curved Gaming Monitor 27″
SKU:
GD-13600StormC24060KF32BN
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
Original price was: €1,750.00.€1,284.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,284.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 13600KF |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Forge 100R |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Vengeance Storm-X15 MSI Edition Intel i5-13600KF/ 32GB DDR4/ 512GB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC + MSI Optix G27C4 VA Curved Gaming Monitor 27″
SKU:
GD-13600StormC24060KF32ΒΝ
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
Original price was: €1,550.00.€1,284.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,284.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610, Δεν έχει οριστεί |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 13600KF |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Forge 100R |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Stealth-V55 Ryzen 5-8400F/ 16GB DDR5 / 512GB SSD /RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC + Xiaomi A27i IPS Monitor 27″ FHD
SKU:
GD-VENSTLTHV55
Σε απόθεμα
€1,284.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek NYX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |