Μη Διαθέσιμο
Vengeance Cougar Edition C-3 Ryzen 5-4500/ 32GB/ 480GB SSD + 2TB HDD/RTX 3060 12GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01S67CougarC34060
Εκτός αποθέματος
€1,300.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 4500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB, 480 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3060 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Cougar MX410 Mesh |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Vengeance Unity-X2 Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-021TV2UNIX2
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€1,300.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Unity-X |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Vengeance Unity-X3 Ryzen 5-5500/ 32GB / 512GB SSD + 2TB HDD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-021TV2UNIX32TB32
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€1,300.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB, 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Unity-X |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
INFOCUS NEMESIS II SERIES IN1028SL 1080p LASER
SKU:
0309.0020
Εκτός αποθέματος
€1,300.00| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Brand | InFocus |
Διαθέσιμο
DELL 16 Plus DB16250 16” 2.5K/Ultra 7 256V/16GB/512GB SSD/Intel Arc/Win 11 Pro/3Y Prosupport NBD/Ice Blue
SKU:
OKT-1030764653
Σε απόθεμα
€1,301.00| Βάρος | 2.84 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Brand | DELL |
| GPU Model | Arc Graphics |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Διαθέσιμο
Palit GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 GamingPro OC Κάρτα Γραφικών
SKU:
NE75080S19T2-GB2031A
Σε απόθεμα
€1,305.20| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Μνήμη Γραφικών | 16GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | GeForce RTX 5080 |
| Brand | Palit |
Μη Διαθέσιμο
PC Vengeance (Ryzen 7-5700/32GB/1TB SSD/RX 7700 XT 12GB/W11) + Bitdefender Total Security 1 Device 2 Year Card
SKU:
5214003275951
Εκτός αποθέματος
€1,310.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7700 XT 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | ASUS TUF GT502 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Ψηφιακά Εργαλεία | Ψηφιακά ΜΜΕ |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkBook 16 G8 IAL 16” WUXGA IPS/Ultra7-255H/32GB/1TB SSD/Intel Arc Graphics/Win 11 Pro/3Y NBD/Arctic Grey
SKU:
OKT-21SK009GGM
Σε απόθεμα
€1,312.00| Βάρος | 2.8 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | Arc Graphics |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop TUF Gaming A16 FA608UH-RV009W 16” 1920×1200 WUXGA 165Hz R7-260/32GB/1TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5050 8GB/Win 11 Home/2Y/Jaeger Gray
SKU:
OKT-90NR0KS1-M00720
Σε απόθεμα
€1,313.00| Βάρος | 6.555 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 7 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | GeForce RTX 5050 |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD NVMe |
Διαθέσιμο
Vengeance Stealth-V44 Ryzen 7-5700/ 32GB / 1TB SSD /RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC + Xiaomi A27i IPS Monitor 27″ FHD
SKU:
GD-VENSTLTHV44
Σε απόθεμα
€1,314.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek NYX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
DELL Monitor U4924DW 49” 5K DUAL QHD Curved Ultrasharp IPS, HDMI, DisplayPort, USB-C HUB, Speakers, Height Adjustable, 3YearsW
SKU:
OKT-U4924DW
Σε απόθεμα
€1,315.00| Βάρος | 27.8 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 5ms |
| Φωτεινότητα | 350 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 49” |
| Ανάλυση Οθόνης | 5120 x 1440 |
| Αναλογία Οθόνης | 32:9 |
| Αντίθεση | 2000:1 |
| VESA | 100 x 100 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | DELL |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Storm-X24 MSI Edition Intel i7-13700F/ 32GB DDR4/ 1TB SSD/RTX 4060 Ti 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-13700FStormC24060KFti32
Εκτός αποθέματος
Original price was: €1,690.00.€1,319.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,319.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i7 13700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 Ti 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Forge 100R |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |