Διαθέσιμο
Vengeance Storm-X18 MSI Edition Intel i5-13600KF/ 32GB DDR4/ 512GB SSD + 2TB HDD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC + MSI Optix G27C4 VA Curved Gaming Monitor 27″
SKU:
GD-13600StormC24060KF322TBΒΝ
Σε απόθεμα
Original price was: €1,650.00.€1,333.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,333.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 13600KF |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB, 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Forge 100R |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
DELL 16 DC16251 16” FHD+/Core 7 150U/32GB/1TB SSD/Intel Graphics/Win 11 Pro/3Y NBD/Platinum Silver
SKU:
OKT-1030455577
Σε απόθεμα
€1,334.00| Βάρος | 2.84 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Graphics |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core 7 |
Διαθέσιμο
Vengeance Cube-V8 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 9060 XT 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENCUBV8
Σε απόθεμα
Original price was: €2,500.00.€1,339.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,339.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Cube |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Genesis-V9 Ryzen 5-8400F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5050 8GB/ No Os Gaming PC + ASRock PG27FF1A IPS HDR Gaming Monitor 27″
SKU:
GD-VENGENSIV9
Σε απόθεμα
Original price was: €1,500.00.€1,339.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,339.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5050 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MV8-TP |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Stealth-V7 Ryzen 5-7500X3D/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5060 Ti 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENSTLTHV7
Σε απόθεμα
Original price was: €1,539.00.€1,339.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,339.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 Ti 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek NYX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad E14 G7 14” WUXGA IPS/Ultra7-255H/16GB/512GB SSD/Intel Arc Graphics/Win 11 Pro/3Y NBD/Black
SKU:
OKT-21SX000WGM
Σε απόθεμα
€1,344.00| Βάρος | 2.25 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 14” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Arc Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB M.2 SSD |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop IdeaPad Slim 5 16AGP11 16” 2.8K OLED/Ryzen AI 7-450/32GB/1TB SSD/AMD Radeon 860M Graphics/Win 11 Home/3Y CAR/Luna Grey
SKU:
OKT-83S2002FGM
Σε απόθεμα
€1,346.00| Βάρος | 2.05 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 7 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | Radeon 860M |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Yoga 7 2-in-1 14ILL10 14” 2.8K OLED /Ultra7-258V/32GB/1TB/Intel Arc Graphics/Win 11 Home/3Y Premium/Luna Grey
SKU:
OKT-83JQ001YGM
Σε απόθεμα
€1,348.00| Βάρος | 2.46 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | Arc Graphics 140V |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Διαθέσιμο
Vengeance Ragnarok-V42 Ryzen 5-8500G/ 32GB DDR5/ 512GB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133VENRAGV42
Σε απόθεμα
€1,349.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8500G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Unity Peak |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Rogue-V69 Cooler Master Edition Ryzen 5-8400F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5070 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENCMRGV69
Εκτός αποθέματος
Original price was: €1,799.00.€1,349.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,349.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | Cooler Master 520 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Gotham-Z57 MSI Edition Ryzen 7-5700X/ 32GB DDR4/ 1TB SSD/RTX 5070 12GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133EDGEΟΤΟΡΧZ57
Σε απόθεμα
Original price was: €1,599.00.€1,349.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,349.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG FORGE M100A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Reborn-R2 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 9060 XT 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGHFURBR2
Σε απόθεμα
Original price was: €1,650.00.€1,349.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,349.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MV8-TP |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |