Διαθέσιμο
Vengeance Reborn-R2 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 9060 XT 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGHFURBR2
Σε απόθεμα
Original price was: €1,650.00.€1,349.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,349.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MV8-TP |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Infernal-V69 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5050 8GB/ No Os Gaming PC + Gigabyte GS25F2 25″ FHD Gaming Monitor ( US Keyboard )
SKU:
GD-VENINFRNLV69
Σε απόθεμα
Original price was: €1,499.00.€1,349.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,349.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5050 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MV8-TP |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Dominator-V88 Ryzen 7-5700X/ 32GB / 1TB SSD /RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC + Razer Gaming Gear
SKU:
GD-VENSTLTGMDOMNV8RZ
Σε απόθεμα
€1,349.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek NYX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-S5 MSI Edition Ryzen 5-5500/ 16GB/ 480GB SSD/RTX 4060 Ti 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01GHOX5SL1053
Εκτός αποθέματος
€1,350.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 480 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 Ti 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance MasterBox Edition-L Ryzen 5-5500/ 16GB/ 480GB SSD/RTX 4060 Ti 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01GVICLMMB520R46
Εκτός αποθέματος
€1,350.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 480 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 Ti 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Cooler Master 520 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance MSI Edition Ryzen 5 5500/ 16GB/ 512GB SSD/RX 6600 8GB/ No OS Gaming PC + MSI G2422 IPS Gaming Monitor 24″ FHD
SKU:
GD-0L021NEWBN
Σε απόθεμα
€1,350.00| Βάρος | 23 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-V5 MSI Edition Ryzen 5-7600/ 16GB DDR5/ 512GB SSD + 1TB HDD/RTX 3060 12GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01GHOXV3Y6508-1
Εκτός αποθέματος
€1,350.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 7600 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB, 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3060 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Vengeance Unity-Z1 Ryzen 5-7600/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-021TV2BFUNIX1
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€1,350.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 7600 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Unity-X |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Tornado-X8 Ryzen 7-5700X/ 32GB DDR4/ 512GB SSD/RX 7600XT 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133EDGEΟΤΟΡΧ8
Σε απόθεμα
€1,350.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Canon ImagePROGRAF TM-255 Plotter – 24” (610mm) με Wi-Fi
SKU:
6238C003AA
Σε απόθεμα
€1,351.00| Βάρος | 50 κ. |
|---|---|
| Μέγεθος | 24″ |
| Brand |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Vanguard V5 (Ryzen 9-7900X/32GB DDR5/1TB SSD/RTX 4060 8GB/W11) + Bitdefender Total Security 1 Device 2 Year Card
SKU:
5214003298271
Εκτός αποθέματος
€1,351.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 7900X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Kolink Unity Peak |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Ψηφιακά Εργαλεία | Ψηφιακά ΜΜΕ |
Διαθέσιμο
Vengeance Kraken-V65 Ryzen 5-8400F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC + MSI Pro MP245V Monitor 23.8″ + US Keyboard
SKU:
GD-VEGKRAKENV65
Σε απόθεμα
€1,359.00| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MV8-TP White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |