Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Arena-V8 Ryzen 7-8700F/ 16GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC + Razer Gaming Gear
SKU:
GD-VENSTLTHVARV2RZ
Σε απόθεμα
€1,359.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek NYX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-V4 MSI Edition Ryzen 5-7600/ 16GB DDR5/ 512GB SSD/RX 7600 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01GHOXV4567Y78
Σε απόθεμα
€1,360.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 7600 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Vengeance Observatory Ryzen 7-5700G/ 16GB/ 512GB SSD + 1TB HDD/ RTX 3060 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-00ABG41561TB
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€1,364.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Case | 1ST PLAYER MV8-TP |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 5900X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Observatory Ryzen 7-5700G/ 32GB/ 512GB SSD + 1TB HDD/ RTX 3060 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-00ABG41561TB32
Εκτός αποθέματος
€1,364.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Case | Kolink Observatory HF |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB, 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3060 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Konica Minolta Bizhub 367(Certified Refurbished)
SKU:
AA7N021-1
Σε απόθεμα
€1,364.00| Βάρος | 124 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Εκτύπωσης | Έγχρωμο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 33-75 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| ADF | Ναι |
| Εκτύπωση | Έγχρωμη |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |
Διαθέσιμο
Vengeance Ultra-V10 MSI Edition Ryzen 7-8700F/ 16GB DDR5/ 512GB SSD /RTX 5070 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENUTRAV10
Σε απόθεμα
Original price was: €1,699.00.€1,365.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,365.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MPG Pano 130R PZ |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop Zenbook 14 OLED UM3406GA-OLED-QD008W 14.0” 1920 x 1200/Ryzen AI 7 445/32GB/1TB SSD NVMe 4.0/Win 11 Home/2Y/Jade Black
SKU:
OKT-90NB17R1-M00160
Σε απόθεμα
€1,367.00| Βάρος | 2.6 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB PCIe SSD |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 7 |
Διαθέσιμο
Vengeance Kraken-V69 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC + MSI Pro MP245V Monitor 23.8″ + US Keyboard
SKU:
GD-VEGKRAKENV69
Σε απόθεμα
Original price was: €1,409.00.€1,369.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,369.00.| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 7900 |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MV8-TP White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Raptor-V4 MSI Edition Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 9060 XT 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENRPTRV4
Σε απόθεμα
Original price was: €1,799.00.€1,369.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,369.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MPG Pano 130R PZ |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Hyperion-V3 Ryzen 5-8400F/ 16GB DDR5 / 1TB SSD /RX 9060 XT 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENSTLTHVGMTITVHPRV3
Σε απόθεμα
€1,369.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek NYX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Secret-V8 Intel Ultra 5-245KF/ 16GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5060 Ti 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENSTLTHVNPRITGRAATSECT8
Σε απόθεμα
€1,369.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H810 |
| CPU Brand | Intel |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 Ti 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek NYX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Nexus-R Be Quiet Edition Ryzen 9-5900X/ 16GB DDR4/ 512GB SSD /RTX 3060 12GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01ΑΜR92VEN
Εκτός αποθέματος
Original price was: €1,899.00.€1,375.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,375.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Case | Be Quiet Pure Base 500 FX |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 5900X |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3060 12GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |