- Το προϊόν Konica Minolta AccurioPress C14010 έχει αφαιρεθεί από το καλάθι σας επειδή δεν είναι πια διαθέσιμο προς αγορά. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε μαζί μας αν χρειάζεστε βοήθεια.
DUOBLADE WXII
SKU:
praxi-duoblade-wxii
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€0.00| Βάρος | 1650 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 130 × 251 × 164 cm |
DUOBLADE NX 8
SKU:
DUOBLADE NX 8
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€0.00| Βάρος | 1300 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 203.5 × 134 × 169.5 cm |
Διαθέσιμο
Arctic Freezer 4U-M Ampere Mounting Kit (for Ampere Altra compatibility)
SKU:
ZEG-ACOTH00008A
Σε απόθεμα
€2.80| Βάρος | 0.06 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 16 × 11 × 1 cm |
| Brand | Arctic |
Διαθέσιμο
Lian Li LANCOOL 207 Front Dust Filter – black
SKU:
ZEG-G89.LAN207-1X.00
Σε απόθεμα
€4.20| Βάρος | 0.14 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32.2 × 18.1 × 3 cm |
| Brand | Lian Li |
Μη Διαθέσιμο
Esperanza MX209 Gaming Ποντίκι Μαύρο
SKU:
Esperanza-MX209-1
Εκτός αποθέματος
€4.30| Βάρος | 0.096 κ. |
|---|---|
| Τύπος Περιφερειακών | Πληκτρολόγια & Ποντίκια |
| Brand | Esperanza |
| Χρώμα | Μαύρο |
Μη Διαθέσιμο
Marvo M207 RGB Gaming Ποντίκι Μαύρο
SKU:
M207
Εκτός αποθέματος
€5.30| Βάρος | 0.096 κ. |
|---|---|
| Τύπος Περιφερειακών | Πληκτρολόγια & Ποντίκια |
| Brand | Marvo |
| Χρώμα | Μαύρο |
Μη Διαθέσιμο
Marvo GH-405 RGB Gaming Headphones
SKU:
GH-405
Εκτός αποθέματος
€5.80| Βάρος | 0.096 κ. |
|---|---|
| Τύπος Περιφερειακών | Headset |
| Brand | Marvo |
Διαθέσιμο
Arctic Alpine 23 – 95W CPU Cooler for AMD socket AM4
SKU:
ZEG-ACALP00035A
Σε απόθεμα
€5.80| Βάρος | 0.34 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 11.1 × 11.1 × 7.6 cm |
| Brand | Arctic |
Διαθέσιμο
KINGSTON USB Stick Data Traveler DT70/64GB, USB 3.2 Type-C, Black
SKU:
OKT-DT70/64GB
Σε απόθεμα
€6.17| Τύπος Κλεισίματος | Cap |
|---|---|
| Σύνδεση | Type-C |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Brand | Kingston |
| Χωρ. Δίσκου | 64GB |
Διαθέσιμο
KINGSTON USB FLASH DTXG2/64 USB 3.2 Gen 1 DataTraveler Exodia Black 64GB
SKU:
OKT-DTXG2/64GB
Σε απόθεμα
€6.17| Χωρ. Δίσκου | 64GB |
|---|---|
| Brand | Kingston |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Σύνδεση | USB 3.2 |
| Τύπος Κλεισίματος | Cap |
Διαθέσιμο
ARCTIC Alpine 17 – 95W CPU Cooler for Intel socket 1700
SKU:
ZEG-ACALP00040A
Σε απόθεμα
€6.20| Βάρος | 0.32 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 9.9 × 9.9 × 8.2 cm |
| Brand | Arctic |
Μη Διαθέσιμο
Roar RR-0017 Ψύκτρα Επεξεργαστή για Socket AM4/115x με RGB Φωτισμό
SKU:
ACFRE00077b-3
Εκτός αποθέματος
€6.70| Βάρος | 0.530 κ. |
|---|---|
| Brand | Arctic |
| Αναβάθμιση Η/Υ | Ψύκτρες Επεξεργαστών |