Διαθέσιμο
Vengeance Legend-V2 ASUS Edition Ryzen 5-7600/ 32GB DDR5/ 512GB SSD + 2TB HDD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133r57legendC240602TB
Σε απόθεμα
Original price was: €1,550.00.€1,379.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,379.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Case | ASUS TUF GT301 |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 7600 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB, 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Rogue-V7 Cooler Master Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5070 12GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENCMRGV7
Εκτός αποθέματος
Original price was: €1,679.00.€1,379.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,379.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Case | CoolerMaster Masterbox MB311L ARGB |
| Μητρική | AMD B650 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5070 12GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Chaos-X88 MSI Edition Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD / RX 9060 8GB/ No Os Gaming PC + MSI MAG 242C VA Curved
SKU:
GD-VENCHAX88
Σε απόθεμα
Original price was: €1,699.00.€1,379.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,379.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Pano |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Fusion-V6 MSI Edition Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC + MSI Monitor 27″ PRO MP272PMG
SKU:
GD-VENUTRAVF6
Σε απόθεμα
Original price was: €1,599.00.€1,379.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,379.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MPG Pano 130R PZ |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad E16 G3 16” WUXGA IPS/Ultra5-225U/32GB/1TB SSD/Intel Graphics/Win 11 Pro/3Y NBD(1Y PREM)/Black
SKU:
OKT-21SR004MGM
Σε απόθεμα
€1,388.00| Βάρος | 2.4 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 5 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
Διαθέσιμο
Vengeance Roanok-V7 MSI Edition Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RX 9060 XT 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENROAKV8-1
Σε απόθεμα
Original price was: €1,499.00.€1,389.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,389.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Pano |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Rooster-V9 Lian Li Edition Ryzen 9-7900/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 9060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENMVROOSTV9
Σε απόθεμα
Original price was: €1,649.00.€1,389.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,389.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 7900 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Lian Li Vector V100 Mini Black |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
DELL Pro 16 PC16250 16” FHD+/Core 5 120U/16GB/512GB SSD/UHD Graphics/Win 11 Pro/3Y Prosupport NBD/Magnetite
SKU:
OKT-1020008347-8
Σε απόθεμα
€1,389.00| Βάρος | 2.84 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 16” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core 5 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | HD Graphics |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB SSD |
Διαθέσιμο
DELL Pro 14 PC14250 14” FHD+/Core 5 120U/16GB/512GB SSD/Intel Graphics/Win 11 Pro/3Y Prosupport NBD
SKU:
OKT-1020008339-40
Σε απόθεμα
€1,389.00| Βάρος | 2.58 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 14” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core 5 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | HD Graphics |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB SSD |
Διαθέσιμο
Vengeance Venom CoolerMaster Edition-V1 Intel i5-13400F/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133VENOCM4060
Σε απόθεμα
€1,390.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 13400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Cooler Master 520 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Legend-V4 ASUS Edition Intel i5-13400F/ 32GB DDR4/ 512GB SSD + 2TB HDD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133LEGENDC240602TB21
Σε απόθεμα
€1,390.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Case | ASUS TUF GT301 |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 13400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 2 TB, 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Vengeance Falcon-V1 Aerocool Edition Ryzen 7-5700G/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01FALCON2L2X9FTB
Διαθέσιμο για προπαραγγελία
€1,390.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Aerocool Falcon |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |