Διαθέσιμο
Vengeance Arkham-Ο3 MSI Edition i5-14400F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01GARKHAMΟ3-1
Σε απόθεμα
€1,400.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 14400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG FORGE M100A |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Yoga 7 Pro 14IAH1014.5” 3K OLED/Ultra7-255H/32GB/1TB SSD/Intel Arc Graphics/Win 11 Home/3Y Premium/Touch/Luna Grey
SKU:
OKT-83KF0011GM
Σε απόθεμα
€1,400.00| Βάρος | 2.6 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | Arc Graphics 140T |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Διαθέσιμο
LENOVO Monitor Yoga Pro 27UD-10 26.5” 4K QD-OLED, HDMI,Display Port,Speakers,Camera,3YearsW
SKU:
OKT-67E5RAC2EU
Σε απόθεμα
€1,403.00| Βάρος | 6.4 κ. |
|---|---|
| Χρόνος Aπόκρισης | 0.03ms |
| Φωτεινότητα | 250 (nits) |
| Διάσταση Οθόνης | 27” |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| Αντίθεση | 1.500.000:1 |
| Refresh Rate | 120Hz |
| VESA | 100 x 100 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 2 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Brand | Lenovo |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop Yoga Slim 7 14ILL10 14” 2.8K OLED/Ultra7-258V/32GB/1TB/Intel Arc Graphics/Win 11 Home/3Y Premium/Luna Grey
SKU:
OKT-83JX001QGM
Σε απόθεμα
€1,405.00| Βάρος | 2.38 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Brand | Lenovo |
| GPU Model | Arc Graphics |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
Διαθέσιμο
DELL 14 Plus DB14250 14” 2.5K/Ultra 7 258V/32GB/1TB SSD/Intel Arc/Win 11 Home/1Y NBD/Ice Blue
SKU:
OKT-1030880288
Σε απόθεμα
€1,410.00| Βάρος | 1.67 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| GPU Model | Arc Graphics |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD NVMe |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
Διαθέσιμο
Vengeance Esports Competitive-V88 Ryzen 5-9500F/ 16GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5060 Ti 8GB/ No Os Gaming PC + Xiaomi A27i IPS Monitor 27″ FHD
SKU:
GD-VENESPCOMPV88
Σε απόθεμα
€1,414.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 9500F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 Ti 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Blast |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Venom-X101 Ryzen 5-4500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RTX 3050 6GB/ No Os Gaming PC + MSI 24″ PRO MP2412
SKU:
GD-00269VENOMX101
Σε απόθεμα
€1,415.00| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 4500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 3050 6GB |
| Τροφοδοτικό | 500W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Gaming X |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Gotham-V1 MSI Edition i7-14700F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01GOTHAMMV1
Σε απόθεμα
Original price was: €1,550.00.€1,419.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,419.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i7 14700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Epic-V3 NZXT Edition Ryzen 7-5700/ 32GB/ 512GB SSD /RX 7600 XT 16GB/ No OS
SKU:
GD-01EPICV3
Σε απόθεμα
€1,419.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | NZXT H5 Elite |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance GhostOps-Z56 Ryzen 9-7900/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGHOSTOPSZ56
Σε απόθεμα
Original price was: €1,489.00.€1,429.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,429.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 7900 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Deepcool CG530 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Epic-V96 NZXT Edition Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5/ 1TB SSD /RX 9060 XT 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01EPICV96
Σε απόθεμα
Original price was: €1,799.00.€1,429.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,429.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 750W 80 Plus Bronze |
| Case | NZXT H6 Flow |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Stealth-V79 Ryzen 9-7900/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENSTLTHV79
Σε απόθεμα
Original price was: €1,589.00.€1,429.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,429.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek NYX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |