Διαθέσιμο
Vengeance Kraken-V79 Ryzen 9-7900/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGKRAKENV79
Σε απόθεμα
Original price was: €1,690.00.€1,439.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,439.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 7900 |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MV8-TP White |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Chaos-X79 MSI Edition Ryzen 9-7900/ 32GB DDR5 / 1TB SSD / RX 9060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENCHAX79
Σε απόθεμα
Original price was: €1,799.00.€1,439.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,439.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 7900 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RX 9060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Pano |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance GhostOps-S89 Ryzen 5-7500X3D/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RX 9060 XT 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGHOSTOPSS89
Σε απόθεμα
Original price was: €1,799.00.€1,439.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,439.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5-7500X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RX 9060 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Deepcool CG530 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-V75 Ryzen 5-7500X3D / 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 9060 XT 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENGHOSTVV75
Σε απόθεμα
Original price was: €1,899.00.€1,439.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,439.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5-7500X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamemax |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Ghost-W75 Ryzen 5-7500X3D / 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 9060 XT 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENGHOSTVW75-1
Σε απόθεμα
Original price was: €1,899.00.€1,439.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,439.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD B850 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5-7500X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamemax |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Commander-V9 MSI Edition Ryzen 9-7900/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENCOMMNDRV9
Σε απόθεμα
Original price was: €1,699.00.€1,439.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,439.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 7900 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MPG Pano 130R PZ |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
DELL PRO 24 All In One QC24250 23.8” FHD/Ultra 7 265/16GB/512GB SSD/UHD Graphics/WiFi/Win 11 Pro/5Y ProSupport NBD
SKU:
OKT-1028238176-7
Σε απόθεμα
€1,441.00| Βάρος | 11.475 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ultra 7 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR |
| Brand | DELL |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| HDMI | 2 |
| Διάσταση Οθόνης | 23.8” |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| CPU Model | 265 |
| Κάρτα Γραφικών | Intel |
Διαθέσιμο
Konica Minolta Bizhub C3321i Έγχρωμο Laser Φωτοτυπικό με Αυτόματο Τροφοδότη Φύλλων (ADF) και Σάρωση Διπλής Όψης
SKU:
C3321i
Σε απόθεμα
€1,448.00| Βάρος | 39 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Εκτύπωσης | Έγχρωμο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 33-75 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |
Διαθέσιμο
Vengeance Gotham-V78 MSI Edition Ryzen 7-5700X/ 32GB / 512GB SSD /RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC + MSI 24″ PRO MP2412
SKU:
GD-133VENGOTHV78
Σε απόθεμα
€1,449.00| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 5700X |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG FORGE 321R |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Hype-V75 Ryzen 5-7500X3D/ 32GB DDR5/ 1TB SSD / RX 9060 XT 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VEGHYPEV75
Σε απόθεμα
Original price was: €1,899.00.€1,449.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,449.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5-7500X3D |
| Ψύξη CPU | Υδρόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Gamemax Hype |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Nova-V3 Ryzen 5-8400F/ 16GB DDR5 / 1TB SSD /RX 9060 XT 16GB/ No Os Gaming PC + Razer Gaming Gear
SKU:
GD-VENSTLTHVGMTITVHPRVN
Σε απόθεμα
€1,449.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 9060 XT 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek NYX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance MasterBox Edition-Q Intel i5-13400F/ 32GB/ 1TB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-0189VICCLM4060
Σε απόθεμα
€1,450.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 13400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Cooler Master 520 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |