- Το προϊόν GRAFCUT – GC 760 PRO XL έχει αφαιρεθεί από το καλάθι σας επειδή δεν είναι πια διαθέσιμο προς αγορά. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε μαζί μας αν χρειάζεστε βοήθεια.
Διαθέσιμο
Vengeance Knight-V8 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5060 Ti 16GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENDKNIV83
Σε απόθεμα
Original price was: €1,799.00.€1,469.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,469.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 7 8700F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 Ti 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek Blast |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
Vengeance Gamer’s Choice Predator-V8 Ryzen 7-8700F/ 32GB DDR5 / 1TB SSD /RTX 5060 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-VENSTLTHVNPRV8
Σε απόθεμα
€1,469.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 5060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Xigmatek NYX |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
| GeForce RTX 50 Series | RTX 50 Series |
Διαθέσιμο
LEGRAND UPS KEOR DK 3, Online LCD 3000VA 311342
SKU:
OKT-311342
Σε απόθεμα
€1,472.00| Βάρος | 31 κ. |
|---|---|
| Σύνδεση | USB, RS-232 |
| Μπαταρία | Maintenance-free Lead- acid, VRLA 12V/9Ah |
| Χρόνος Επαναφόρτισης | 5 |
| Waveform Output | Sine Wave |
| Παρεχόμενη Ισχύς (Watt) | 3000W |
| Παρεχόμενη Ισχύς (VA) | 3000VA |
| Τύπος Συσκευής | Online |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | LEGRAND |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance MasterBox Edition-V92 Ryzen 9-7900/ 32GB DDR5/ 1TB SSD + 2TB HDD/RTX 4060 Ti 16GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-021TV2CMMSFEGR9TB16ti
Εκτός αποθέματος
Original price was: €2,080.00.€1,473.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €1,473.00.| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 9 7900 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB, 2 TB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 Ti 16GB |
| Τροφοδοτικό | 650W 80 Plus Bronze |
| Case | Cooler Master 520 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad L14 G6 14” WUXGA IPS/Ultra5-225U/32GB/1TB SSD/Intel Graphics/Win 11 Pro/3Y NBD/Black
SKU:
OKT-21S6001PGM
Σε απόθεμα
€1,477.00| Βάρος | 2.365 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 14” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 5 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD |
Διαθέσιμο
LENOVO Laptop ThinkPad L13 2-in-1 G5 Convertible 13.3” WUXGA IPS/Ultra5-125U/16GB/512GB SSD/Intel Graphics/Win 11 Pro/3Y NBD/Black
SKU:
OKT-21LM001JGM
Σε απόθεμα
€1,479.00| Βάρος | 2.15 κ. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης | 1920 x 1200 |
| Μέγεθος Οθόνης | 13.3” |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 5 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Intel Graphics |
| Brand | Lenovo |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 512GB M.2 SSD |
Διαθέσιμο
INFOCUS NEMESIS II SERIES IN1028ST 1080p LASER
SKU:
0309.0021
Σε απόθεμα
€1,480.00| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Brand | InFocus |
Διαθέσιμο
ASUS Laptop ASUS Vivobook 16 X1605VAPBF-OLED-SH213W 16” FHD OLED /C9-270H/16GB/1TB SSD NVMe PCIe 4.0/Win 11 Home/2Y/Indie Black
SKU:
OKT-90NB13W3-M00WN0
Σε απόθεμα
€1,484.00| Βάρος | 5.306 κ. |
|---|---|
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 NVMeTMPCIe 4.0 SSD |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | Intel Graphics |
| Brand | ASUS |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core 9 |
Διαθέσιμο
DELL 14 Plus DB14250 14” 2.5K/Ultra 7 258V/32GB/1TB SSD/Intel Arc/Win 11 Pro/3Y NBD/Ice Blue
SKU:
OKT-1030454695
Σε απόθεμα
€1,486.00| Βάρος | 1.67 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| GPU Model | Arc Graphics |
| Brand | DELL |
| Λειτουργικό | Windows 11 Pro GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD NVMe |
| Τύπος RAM | LPDDR5x |
| Μνήμη RAM | 32GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 7 |
Διαθέσιμο
Konica Minolta Bizhub C258 (Certified Refurbished)
SKU:
AA7P021-1
Σε απόθεμα
€1,486.76| Βάρος | 84 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Εκτύπωσης | Έγχρωμο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 33-75 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |
| ADF | Ναι |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Εκτύπωση | Έγχρωμη |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |
Διαθέσιμο
MSI Laptop Cyborg 15 B13WFKG 15.6” FHD IPS 144Hz Core i7-13620H/16GB/1TB SSD NVMe PCIe 4.0/NVidia GeForce RTX 5060 8GB/Win 11 Home/2Y/Translucent Black
SKU:
OKT-9S7-15Q342-1023
Σε απόθεμα
€1,487.00| Βάρος | 3.68 κ. |
|---|---|
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| GPU Model | GeForce RTX 5060 |
| Brand | MSI |
| Λειτουργικό | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Χωρ. Δίσκου | 1TB M.2 SSD NVMe |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core i7 |
Διαθέσιμο
Konica Minolta Bizhub C227 (Certified Refurbished)
SKU:
A798027-2
Σε απόθεμα
€1,488.00| Βάρος | 56.5 κ. |
|---|---|
| Χρώμα Εκτύπωσης | Έγχρωμο |
| Τύπος | Πολυμηχάνημα MFP |
| Διπλή όψη | Αυτόματη |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, USB |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 22-33 σελ. / λεπτό |
| Brand | Konica Minolta |