- Το προϊόν DPR VIRGO SERIES έχει αφαιρεθεί από το καλάθι σας επειδή δεν είναι πια διαθέσιμο προς αγορά. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε μαζί μας αν χρειάζεστε βοήθεια.
Μη Διαθέσιμο
Haylou Moripods ANC White Bluetooth TWS Gaming In-Ear Earbuds 30db Active Noise Cance. 28h BT5.2
SKU:
ZEG-Moripods ANC-W
Εκτός αποθέματος
€6.70| Βάρος | 0.13 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10.5 × 9 × 3.9 cm |
| Brand | HAYLOU |
Διαθέσιμο
Arctic Alpine 23 CO – 100W CPU Cooler for AMD socket AM4 with dual Ball bearing
SKU:
ZEG-ACALP00036A
Σε απόθεμα
€7.00| Βάρος | 0.34 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 11.1 × 11.1 × 7.6 cm |
| Brand | Arctic |
Διαθέσιμο
ARCTIC Alpine 17 CO – 100W CPU Cooler for Intel socket 1700 dual Ball bearing Continuous Operation
SKU:
ZEG-ACALP00041A
Σε απόθεμα
€7.30| Βάρος | 0.32 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 9.9 × 9.9 × 8.2 cm |
| Brand | Arctic |
Διαθέσιμο
ASUS MOUSE OPTICAL MU101C Wired Blue Ray Mouse White
SKU:
OKT-90XB05RN-BMU010
Σε απόθεμα
€7.34| Βάρος | 0.174 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 3 |
| Ανάλυση DPI | 1000dpi, 1600dpi, 3200dpi |
| Σύνδεση | Wired |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Brand | ASUS |
Διαθέσιμο
LENOVO ThinkPad Essential USB Mouse, Black
SKU:
OKT-4Y50R20863
Σε απόθεμα
€7.46| Βάρος | 0.14 κ. |
|---|---|
| Τεχνολογία | Optical |
| Κουμπιά Mouse | 3 |
| Ανάλυση DPI | 1600 |
| Σύνδεση | Wired |
| Τύπος Συσκευής | Mouse |
| Εγγύηση Μήνες | 12 |
| Brand | Lenovo |
Μη Διαθέσιμο
Razer GOLIATHUS MOBILE STEALTH MouseMat
SKU:
ZEG-RZ02-01820500-R3M1
Εκτός αποθέματος
€8.00| Βάρος | 0.09 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 5 × 25.5 cm |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
Razer Goliathus Mobile
SKU:
ZEG-RZ02-01820200-R3M1
Σε απόθεμα
€8.00| Βάρος | 0.09 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 5 × 25 cm |
| Brand | Razer |
Μη Διαθέσιμο
Haylou GT1 2023 Black – Bluetooth TWS In-Ear Gaming Earbuds Low Latency BT5.3 A.I. Noise Cancelation
SKU:
ZEG-GT1 2023-BK
Εκτός αποθέματος
€8.30| Βάρος | 0.08 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10.8 × 8.9 × 29.5 cm |
| Brand | HAYLOU |
Διαθέσιμο
QCY T1C TWS WHITE True Wireless Earbuds 5.0 Bluetooth Headphones 80hrs
SKU:
ZEG-6957141405789
Σε απόθεμα
€8.30| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
Razer Goliathus Mobile Gaming Mouse Pad 270mm Πράσινο
SKU:
RZ02-01820200-R3M1
Σε απόθεμα
€8.80| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Τύπος Περιφερειακών | Mouse Pad |
| Brand | Razer |
Διαθέσιμο
QCY Buds Sky Blue – Noise Reduction Clear Calls TWS Earbuds 35h, 10mm dynamic drivers
SKU:
ZEG-QCY-QT43 Sky Blue
Σε απόθεμα
€8.80| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |
Διαθέσιμο
QCY Buds Grey – Noise Reduction Clear Calls TWS Earbuds 35h, 10mm dynamic drivers
SKU:
ZEG-QCY-QT43 Grey
Σε απόθεμα
€8.80| Βάρος | 0.22 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 4 × 12 cm |
| Brand | QCY |