Διαθέσιμο
Vengeance Storm-X12 MSI Edition Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD + 1TB HDD/RX 7600 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01STORMIPRiM1TB
Σε απόθεμα
€1,500.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 1 TB, 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Forge 100R |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Legend-V7 ASUS Edition Ryzen 5-5500/ 16GB/ 512GB SSD/ RX 6600 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-LEGENDV7B06600
Εκτός αποθέματος
€1,500.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | ASUS TUF GT301 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Μη Διαθέσιμο
Vengeance Legend-V17 ASUS Edition Ryzen 5-5500/ 16GB/ 1TB SSD/ RX 6600 8GB/ No Os Gaming PC
SKU:
GD-LEGENDV17B06600
Εκτός αποθέματος
€1,500.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | ASUS TUF GT301 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Legend-V17 ASUS Edition Ryzen 5-5500/ 16GB/ 1TB SSD/ RX 6600 8GB/ No Os Gaming PC + AOC 24G2SAE/BK VA Gaming Monitor 23.8″
SKU:
GD-LEGENDV17B06600BN
Σε απόθεμα
€1,500.00| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 960 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | ASUS TUF GT301 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Venom CoolerMaster Edition-Z1 Ryzen 5-5500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RX 6600 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133VENOCMBF4060V5
Σε απόθεμα
€1,500.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Cooler Master 520 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Viper-V2 Ryzen 5-5500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RX 6600 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133Viper4060V2
Σε απόθεμα
€1,500.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | 1ST PLAYER MV7 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Terminator-V3 AI Edition Ryzen 5-8600G/ 16GB DDR5 / 512GB SSD/RX 7600 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01TERMIAIV3
Σε απόθεμα
€1,500.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8600G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | MSI MAG Vampiric 100 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Terminator-V7 AI Edition Ryzen 5-8600G/ 16GB DDR5 / 512GB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-01TERMIAIV7
Σε απόθεμα
€1,500.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A620 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 8600G |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
| Praxi Deals | Praxi Deals |
Διαθέσιμο
Vengeance Guardian-X1 Cooler Master Edition Intel i5-14400F/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC
SKU:
GD-133GUARDIANX1
Σε απόθεμα
€1,500.00| Βάρος | 13 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | INTEL H610 |
| CPU Brand | Intel |
| CPU Model | i5 14400F |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Cooler Master CMP 510 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Guardian-X2 Cooler Master Edition Ryzen 5-5500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RTX 4060 8GB/ No OS Gaming PC + AOC 27″ 27G2SAE VA Full HD
SKU:
GD-133GUARDIANX2BN
Σε απόθεμα
€1,500.00| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | NVIDIA |
| GPU Model | RTX 4060 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Cooler Master CMP 510 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Guardian-X6 Cooler Master Edition Ryzen 5-5500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RX 7600 8GB/ No OS Gaming PC + AOC 27″ 27G2SAE VA Full HD
SKU:
GD-133GUARDIANX6BN
Σε απόθεμα
€1,500.00| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 7600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Cooler Master CMP 510 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |
Διαθέσιμο
Vengeance Guardian-X4 Cooler Master Edition Ryzen 5-5500/ 16GB DDR4/ 512GB SSD/RX 6600 8GB/ No OS Gaming PC + AOC 27″ 27G2SAE VA Full HD
SKU:
GD-133GUARDIANX4BN
Σε απόθεμα
€1,500.00| Βάρος | 25 κ. |
|---|---|
| Brand | Vengeance |
| Μητρική | AMD A520 |
| CPU Brand | AMD |
| CPU Model | Ryzen 5 5500 |
| Ψύξη CPU | Αερόψυξη |
| Τύπος RAM | DDR4 |
| Μνήμη RAM | 16GB |
| Χωρ. Δίσκου | 512 GB |
| GPU Brand | AMD |
| GPU Model | RX 6600 8GB |
| Τροφοδοτικό | 600W 80 Plus Bronze |
| Case | Cooler Master CMP 510 |
| Κατάσταση μοντέλου | New |
| Τύπος Η/Υ | Desktop |